pracovník ce ve výrobě baget 12hod. směny krátký + dlouhý týden
plat: 8000 Kč
AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ vyuč. v oboru řidič. průkaz sk. B C.E vstupní lékař. prohlídka praxi v oboru oprav nákladních vozidel pracoviště: areál bývalého ČSAD Hostinné
plat: 20000 Kč
Náplň práce : sociálně pedagogické činnosti a sociální práce s dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy sociálně terapeutická práce zaměřená jak individuálně tak skupinově kontaktní terénní práce příprava a vedení skupinových aktivit příprava a vedení programu specifické prevence edukativních programů spolupráce s návaznými službami a institucemi vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti. Požadujeme : VŠ VOŠ SŠ vzdělání v  sociální psychologické nebo pedagogické oblasti splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108 2006 Sb. o sociálních službách způsobilost k právním úkonům bezúhonnost zdravotní způsobilost dobré organizační a komunikační schopnosti dobrou uživatelskou znalost práce na PC předpoklady k samostatné i týmové práci kreativitu komunikativnost časovou flexibilitu samostatnost a spolehlivost ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách další popř. započaté vzdělávání výhodou (krizová intervence psychoterapeutický výcvik...) Nabízíme : zaměstnání na hlavní či vedlejší pracovní poměr platové rozmezí 17.000 – 19.000 (podle vzdělání a délky praxe) zajímavou a kreativní práci zázemí etablované organizace profesní podporu (supervize intervize metodická podpora kazuistické semináře) možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu . Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 6. 1. 2012 na adresu : hana.merkova@os prostor.cz ( do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní terénní pracovník NZDM Kolárka“) Termín 1. kola výběrového řízení: 11. 1. 2012. Termín nástupu : od 1.2. 2012. K ústnímu pohovoru pozveme e mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení případně neobsadit pracovní pozici v případě že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese:  http: www.os prostor.cz nebo u odborného ředitele organizace Bc. Tomáše Žáka. "
plat: 17000- 19000 Kč
nabídka práce
krátký + dlouhý týden
plat: 8000- 9000 Kč
Pořadujeme: Zkušenost s vedením kolektivu cca 15 lidí.
fyzicky náročnější práce !!
plat: 14000 Kč
nutná praxe řidičské oprávnění C+E nutnost vlastnit profesní průkaz a psychotesty flexibilita vnitrostátní i mezinárodní doprava
plat: 27000- 36000 Kč
A16 2 11 2011 vyučený s praxí ranní směny nutná praxe v lakování dřevěnných výrobků zdravotní předpoklady kontakt viz výše
plat: 15000 Kč
ŘP"D" profesní průkaz řidiče psychotesty. Linky Český Brod a okolí Klánovice Praha východ
plat: 21000- 24000 Kč
pracoviště Starý Kolín
plat: 13500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>