kontakt se zákazníkem základní znalost práce na PC fyzicky náročná práce výhodou osvědčení na VZV
plat: 15000 Kč
požadujeme: min. SŠ vzdělání praxi v obchodní činnosti (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) podmínkou cit pro obchod a 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelskou práci na PC trestní bezúhonnost ŘP sk B. Nabízíme: osvědčené 10 let budované know how progresivní ohodnocení dle výkonu a pracovního nasazení komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitalní fotoaparát podporu právního oddělení nástup dle dohody. KONTAKT POUZE TELEFONICKY tel. 602 643 704 a na e mail: bartreality.zamestnani@gmail.com
plat: 14000- 75000 Kč
Nástup ihned na dobu určitou se ZD a s možností prodloužení. Vzd. vyučen v oboru prodavač. Požadavky: znalost a orientace v prodeji průmyslového zboží železářství domácích potřeb atd. trestní bezúhonnost spolehlivost praxe v obchodě nutná. Práce na 1 směnu 8.30 17.00 hod + SO 1x za 14 dní 8.30 12.00 hod. Mzdové podmínky 10 000 nástupní hrubá mzda + prémie po zapracování. Kontakt: na pracovišti každý den 8.30 11.00 pí. Mildová ŽIVOTOPIS S SEBOU.
plat: 9000- 11000 Kč
prodej balené vody ŘP"B" PC praxe min.1 rok v případě zájmu životopis zaslat emailem
Pracovní náplň: Tvorba obchodních strategií vyhledávání nových obchodních příležitostí především v zahraničí vedení týmu prodejců monitoring trhu analýzy prodeje. Požadujeme: Znalost NJ nebo AJ zkušenost z prodeje v polygrafickém průmyslu znalost tiskových technologií (především hlubotisk flexotisk) velkou výhodou.
plat: 20000- 35000 Kč
ŘP"C " jízdy ČR + Německo
plat: 22000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE : podpora výrobních oddělení v oblasti Lidských zdrojů (pracovně právní záležitosti) odpovědnost za disciplinární řízení (reporting školení výrobních mistrů) spolupráce na projektech v rámci Lidských zdrojů komunikace v rámci TPCA. POŽADUJEME : SŠ VŠ vzdělání praxi v oblasti Lidských zdrojů výhodou znalost Zákoníku práce výhodou komunikativní znalost anglického jazyka uživatelskou znalost práce na počítači (Word Excel Outlook) otevřenou a komunikativní osobnost flexibilitu týmovost ochotu učit se novým věcem kreativní samostatnou osobnost. NABÍZÍME : zázemí silné nadnárodní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Školící a vzdělávací programy možnost profesního růstu Atraktivní systém firemních benefitů Pracovní poměr na dobu určitou zástup za mateřskou dovolenou Výběrová řízení na tuto pozici budou probíhat do 14.1.2011 kandidáti budou informováni o výsledku nejpozději do jednoho týdne od výše uvedeného data. Společnost TPCA Czech s.r.o. si vyhrazuje právo na změnu v systému výběrových řízení. Ve společnosti TPCA bude ve dnech 21.12. 2010 2.1.2011 probíhat celozávodní dovolená. Odpovědi na poslané životopisy budou zpracovány v prvním lednovém týmu. Děkujeme za pochopení nábor TPCA.
plat: 23000- 23000 Kč
vyuč. v technickém oboru 4 roky praxe
plat: 20000 Kč
Praxe s vedením kolektivu cca 30 lidí Možnost ubytování Zaměstnanecké výhody
plat: 19000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 další >>