inzerce dětské potřeby

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Náplň práce : sociálně pedagogické činnosti a sociální práce s dospívajícími ohroženými sociálně negativními jevy sociálně terapeutická práce zaměřená jak individuálně tak skupinově kontaktní terénní práce příprava a vedení skupinových aktivit příprava a vedení programu specifické prevence edukativních programů spolupráce s návaznými službami a institucemi vedení příslušné dokumentace a další administrativní činnosti. Požadujeme : VŠ VOŠ SŠ vzdělání v  sociální psychologické nebo pedagogické oblasti splnění požadavků na pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108 2006 Sb. o sociálních službách způsobilost k právním úkonům bezúhonnost zdravotní způsobilost dobré organizační a komunikační schopnosti dobrou uživatelskou znalost práce na PC předpoklady k samostatné i týmové práci kreativitu komunikativnost časovou flexibilitu samostatnost a spolehlivost ochotu pracovat v odpoledních a večerních hodinách další popř. započaté vzdělávání výhodou (krizová intervence psychoterapeutický výcvik...) Nabízíme : zaměstnání na hlavní či vedlejší pracovní poměr platové rozmezí 17.000 – 19.000 (podle vzdělání a délky praxe) zajímavou a kreativní práci zázemí etablované organizace profesní podporu (supervize intervize metodická podpora kazuistické semináře) možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu . Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 6. 1. 2012 na adresu : hana.merkova@os prostor.cz ( do předmětu uveďte „Výběrové řízení – kontaktní terénní pracovník NZDM Kolárka“) Termín 1. kola výběrového řízení: 11. 1. 2012. Termín nástupu : od 1.2. 2012. K ústnímu pohovoru pozveme e mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení případně neobsadit pracovní pozici v případě že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese:  http: www.os prostor.cz nebo u odborného ředitele organizace Bc. Tomáše Žáka. "

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 17000- 19000 Kč
Datum nástupu: 01.02.2012

Firma: Občanské sdružení Prostor
Ulice: Na Pustině 1068
Obec: Kolín
Kontaktní telefon: +420 775 650 329
Kontaktní e-mail:hana.merkova@os-prostor.cz
Kontaktní osoba Hana Měrková