Náplň práce: Provádění kosmetických prezentací (analyzování pleti + aplikace kosmetických výrobků + prodej kosmetiky) Zákaznický servis péče o nové klienty vytváření stálé zákaznické základny. Požadujeme: SŠ vzdělání příjemný vzhled komunikační a prezentační dovednosti samostatnost spolehlivost loajalitu připravenost pracovat formou živnosti. Jazykové znalosti nejsou nutné nástup nejlépe ihned. Životopisy zasílejte na jafra.celadna@centrum.cz
plat: 10000 Kč
B 11 Požadavky: Min. SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru ŘP sk. B aktivní řidič nutností základní komunikativní znalost angličtiny podmínkou znalost dalších cizích jazyků vítána (PJ) praxe v účetnictví fakturaci velkou výhodou orientace v oblasti fakturace účetnictví administrativě…. samostatnost pečlivost a záliba v administrativních činnostech stejně jako ochota učit se a dodržovat stanovené postupy nutností Poznámky: Mzdové ohodnocení pouze orientační závislé dle praxe vykonané práce atd. Nové pracovníky hledáme z důvodu rozšíření výrobních prostor a kapacit nutno počítat s místem výkonu práce v Třanovicích případně Dobraticích a Třinci. Kontakt pouze mailem zaslat CV (není nutno volat ani chodit osobně a domlouvat si schůzky firma se sama ozve vybraným uchazečům.
B 12 Požadavky náležitosti přihlášky a další potřebné informace získáte na úřední desce MěÚ Třinec nebo na www.trinecko.cz odkaz úřední deska. Uzávěrka přihlášek: 21.11.2011.
plat: 14220- 21390 Kč
B 13 První pracovní pozice na dobu určitou do 31.12.2013 druhá pracovní pozice na dobu neurčitou. Požadavky náležitosti přihlášky a další potřebné informace získáte na úřední desce MěÚ Třinec nebo na www.trinecko.cz odkaz úřední deska. Uzávěrka přihlášek: 21.11.2011.
plat: 13110- 19750 Kč
A51 16 11 2011 třísměnný provoz vyučený praxe není nutná firma zaučí jedná se o fyzicky náročnější činnost možnost a ochota pracovat ve směnném provoze spolehlivost; PP na dobu určitou se ZD Kontakt viz výše ŽIVOTOPIS MOŽNO ZASLAT I E MAILEM viz výše
plat: 11000- 15000 Kč
B 05 Aktivní znalost práce na PC praxe v komunikaci s klienty vítána. Aktivní prodej na základě tel. oslovení klientů z firemní databáze a s tím spojená administrativní činnost. Základní plat + provize praxi nevyžadujeme. Strukturovaný životopis do 30.11.2011 na e mail:prace@nejtv.cz nebo na Zákaznické centrum společnosti.
plat: 5000 Kč
A41 nejlépe z FM a okolí; min. ÚSO s maturitou praxe v korejské společnosti vítána zajišťování mezinárodního vývozu materiálů a dílčích komponentů (KIA a HMMC) výborná znalost AJ slovem i písmem ŘP sk. B (C výhodou) samostatnost pečlivost důslednost ŽIVOTOPIS V ČJ a AJ ZASLAT E MAILEM viz výše
plat: 19000- 25000 Kč
A41 Přihlášku do výběrového řízení obsahující motivační dopis s uvedením na jaké místo výkonu práce se hlásíte doplněný strukturovaným profesním životopisem kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z trestního rejstříku doručte v obálce nadepsané "Výběrové řízení Inspektor komplexních kontrol název kraje dle místa výkonu práce" do 18. listopadu 2011 (včetně) na adresu příslušného oblastního inspektorátu dle požadovaného místa výkonu práce tzn.: Oblastní inspektorát práce pro Moravskoslezský kraj a Olomoucký kraj Živičná č.p. 1123 2 702 00 Ostrava 2 Moravská Ostrava Požadavky: "ukončené VŠ vzdělání podmínkou a praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo výkon kontroly ve veřejné správě výhodou nebo ukončené Vyšší odborné vzdělání a min. 1 rok praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo v oblasti výkonu kontroly ve veřejné správě nebo ukončené úplné středoškolské vzdělání s maturitou a min. 3 roky praxe v oblasti služeb zaměstnanosti nebo v oblasti výkonu kontroly ve veřejné správě " uživatelskou znalost práce s PC " schopnost vysokého pracovního nasazení časová flexibilita " řidičské oprávnění skupiny B a řízení služebního automobilu " znalost správního práva zákoníku práce výkonu veřejnosprávní kontroly " občanská bezúhonnost Hlavní náplň činnosti:: " provádění kontrol dle zákona č. 435 2004 Sb. o zaměstnanosti a zákona č. 251 2005 Sb. o inspekci práce na daném území zaměřených zejména na kontrolu nelegálního zaměstnávání " administrace prováděných kontrol " příprava podkladů pro monitorovací zprávy projektu za vykonané kontroly " podílení se na zabezpečení povinné publicity projektu OP LZZ a osvětě a poradenství vůči veřejnosti. Nástup od 1. 1. 2012 pracovní poměr na dobu určitou do 31. 12. 2013. Platové podmínky dle zákona č. 262 2006 Sb. zákoník práce a nařízení vlády č. 564 2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
plat: 14000- 21000 Kč
B 13 Podrobné informace : www.ssmt.cz Hlásit se na výše uvedený kontakt.
plat: 17000- 25000 Kč
A11 11 11 2011 vhodné i pro ČID PID; j edná se o ostrahu objektu v nepřetržitém pracovním režimu praxe není nutná ŘP sk. B nebo AJ výhodou ne podmínkou HLÁSIT SE POUZE TELEFONICKY v pracovní dny od 9 do 15 hod. nebo e mailem viz výše (pracoviště nenavštěvovat kontaktní osoba se na pracovišti nenachází)
plat: 53- 60 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 další >>