A41 (CIZ) Pracovní náplň: " Řízení organizace a kontrola v oblasti administrativy " Příprava materiálu pro vedení společnosti " Příprava reportů a prezentací " Komunikace a korejskou centrálou Požadavky: " Korejština nutností " Angličtina výhodou " Flexibilita " Znalost automobilového průmyslu kontakt viz výše
plat: 20000 Kč
B11 DPČ zástupy za PN a dovolené vhodné i pro OZP úklid vnitřních prostor Domova pro seniory Třinec Sosna zájemci si domluví schůzku na uvedeném telefonním čísle
plat: 55- 60 Kč
A34 (i APZ) SŠ vzdělání ve zdravotním přírodovědném příbuzném oboru i abs. příprava vzorků pipetování a další související činnosti s běžným chodem laboratoře kontakt viz výše
plat: 15000 Kč
B05 Požadavky ˘ Aktivní znalost němčiny angličtiny ˘ Znalost čtení technické a výkresové dokumentace výhodou ˘ Uživatelská znalost práce s MS Office Praxe na obdobné pozici výhodou Náplň práce ˘ Nákup vstupního a režijního materiálu pro výrobu ˘ Vedení poptávkových řízení ˘ Tvorba kupních smluv ˘ Práce s informačním systémem QI Příspěvek na stravování a penzijní připojištění Místo aktualizováno 8.3.2011
plat: 15000- 20000 Kč
A16 8 3 2011 Kontaktovat se výhradně nejdříve telefonicky v Ostravě viz výše Nenavštěvovat Biocel zde doporučenku nikdo nepotvrdí ani nemůže domlouvat spolupráci Požadavky vyučený i základní vzdělání přiměřený zdravotní stav (vhodné i pro OZP schopnost práce v nočních směnách a obchůzkové činnosti) čistý rejstřík trestů Jedná se o směnný provoz 12ti hodinové směny ranní a noční obchůzková činnost
plat: 8000 Kč
Hledáme kuchaře kuchařku na plný pracovní úvazek na Kamennou chatu v Dolní Lomné firemní benefity mladý kolektiv lidí volejte 724 035 107
plat: 13000 Kč
A31 (CIZ) 7 3 2011 o Řízení a organizace procesů v rámci provozu a výroby. o Kontrola realizace výrobního plánu. o Reporting v korejském jazyce mateřské společnosti o Tvorba podkladů pro stanovení strategie organizace. o Tvorba hospodářského plánu provozu výroby. o Reprezentace společnosti na jednáních s korejskými obchodními partnery a dalšími subjekty. o Kontrola výsledků práce v požadované kvalitě a v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy a vnitřními předpisy společnosti. o Schvalování technologických předpisů pro výrobu a vedení příslušné evidence dokladů technické a provozní dokumentace. o Řízení koordinace a kontrola výsledků práce svěřeného útvaru. o Řízení a kontrola bezpečnosti a hygieny práce. o Spolupráce s ostatními útvary organizace.
plat: 65000 Kč
A22 Pracovní náplň: kontrola zpracovaných úkolů obchodního oddělení zpracování analýz (finanční marketingové provozní) objednávání a evidence kancelářského a spotřebního materiálu starost o diskontní zboží příprava faktur pro placení Požadavky: reprezentativní vzhled a vystupování nadprůměrnou znalost práce na PC (internet word excel outlook) komunikativní schopnosti samostatnost přesnost a pečlivost analytické myšlení psaní všemi deseti (výhodou) znalost podvojného účetnictví (výhodou) Nabízí: práci na poloviční pracovní poměr (pondělí pátek po 4 hodinách) zajímavé platové ohodnocení 10 000 Kč 13 000 Kč měsíc při 80 hodinách práce) počítač mobilní telefon Životopis zaslat na e mail jaroslav.smolka@nejlevneji.cz nebo na adresu: SmartShop s.r.o. Ostravská 843 739 25 Sviadnov. Z došlých životopisů budou vybráni vhodní uchazeči kteří budou pozváni na osobní pohovor.
plat: 10000- 13000 Kč
B02 nepravidelná pracovní doba prodloužené odpolední směny 7°° 14°° hod. 15°° 23°°hod včetně sobot a nedělí Střední odborná škola v oboru gastronomie a hotelnictví 3 léta praxe na obdobné pozici výhodou řidičské oprávnění skup. B znalost angličtiny na komunikativní úrovni výhodou Možnost ubytování v hotelu
plat: 14000- 18500 Kč
A23 4 3 2011 vyučení ani praxe nejsou nutné společnost zaškolí znalost práce na PC podmínkou dvousměnný provoz kontakt viz výše
plat: 8000- 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 další >>