B05 Náplň práce: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky konzultace konkrétních řešení s klienty a zpracování cenových nabídek sledování vývoje a situace na trhu vlastní přínos a aktivita v navrhování obchodní strategie firmy zvyšování efektivity obchodních postupů reprezentace společnosti Očekáváme: aktivní pružnou a komunikativní osobu zaměřenou na výsledky bystrý úsudek a vysoké pracovní nasazení úspěšná praxe a prokazatelné výsledky v oblasti obchodu podmínkou zkušenosti v oblasti marketingu výhodou ŘP sk. B aktivní řidič Znalost obchodní angličtiny dlouhodobou spolupráci profesionální znalost práce s PC Praxe 3 roky. Nabízíme: práci v atraktivním a perspektivním oboru příjemné a civilní prostředí zaškolení do konkrétní problematiky možnost profesního i osobního růstu vysokou úroveň seberealizace pevnou mzdu s motivačními odměnami
plat: 14000- 16000 Kč
B15 pouze pro OZP manuální zručnost dobrý zrak a ruce VŘ na ÚP v Třinci 15.3.2011 v 8:30
plat: 8000 Kč
A13 vyučen v oboru praxe nutná Po Ne kontakt viz výše
plat: 13000- 16000 Kč
B08 Řízení ekonomicko správního oddělení podpora účetnictví (fakturace správa majetku) vedení mzdové agendy a vedení BOZ a PO ISO 9001 a 14001 administrativní činnost aktivní řidič sk. B. Práce na PC (Word Excel.) Životopis se žádostí zasílejte pouze e mailem: info@kovopol industry.cz
plat: 12000 Kč
A13 16 2 2011 pro regiony Jihočeský Středočeský Západočeský Vysočinu a Jižní Moravu Nástup 1.2.2011 Obor obchod prodej servis Pracovní úvazek práce na plný úvazek Popis práce aktivní vyhledávání nových klientů a péče o stávající zákazníky konání obchodních schůzek a prezentace firmy analýza trhu týdenní report do sídla společnosti Požadavky SŠ VŠ vzdělání stavebního zaměření ŘP sk. B aktivita samostatnost časová flexibilita obchodní talent praxe v obchodní činnosti min. 3 roky Nabízí odpovídající platové ohodnocení produktové školení možnost profesního i osobního růstu Trvalé bydliště v okolí Tábora Pelhřimova Jindřichova Hradce Benešova Havlíčkova Brodu nebo Písku kontakt viz výše
plat: 10000 Kč
A24 14 2 2011 vyučen(a) nebo praxe podmínkou znalost hotových jídel min. 3 roky praxe nástup možný IHNED kontakt viz výše
plat: 16500 Kč
A34 15 2 2011 SŠ vzdělání doložené mezinárodní zkouškou z jazyka min. 2letý pobyt v zahraničí 3letá praxe ve výuce jazyka Pro VŠ vzdělané uchazeče v oboru učitelství AJ kontakt viz výše
plat: 130- 170 Kč
B08 bydliště Jablunkov a okolí výhodou vyučen praxe 3 roky pracoviště Jablunkov Místo ověřeno 14.2.2011
plat: 9800 Kč
A24 14 2 2011 Samoststnost znalost nošení talířů. Vyučen(a) nebo praxe je podmínkou. Nástup možný IHNED.
A24 14 2 2011 Samostatnost znalost nošení talířů. Vyučen(a) nebo praxe je podmínkou. Nástup možný IHNED.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 další >>