A53 Pracovní náplň: " Kontrola lokality " Plánované odkalování " Vytyčování vodovodní sítě " Čištění vodojemů a přerušovacích komor " Údržba čerpacích stanic vodojemů přerušovacích komor a dalších objektů na vodovodní síti " Kontrola čerpacích stanic vodojemů přerušovacích komor a dalších objektů na vodovodní síti " Analýza vodovodní sítě " Odečty provozních vodoměrů kosení a likvidace trávy vyhledávání poruch " Odstavení poruch a nouzové zásobování vodou zprovoznění vodovodní sítě " Mimořádné manipulace na vodovodní síti a mimořádné odkalování Požadavky: " střední odborné vzdělání s výučním listem technického směru (případně ÚSO s maturitou) " řidičský průkaz sk. B " bezúhonnost spolehlivost " flexibilita Co nabízíme: " odměňování odpovídající významu a náročnosti práce " sociální výhody Místo výkonu práce: Provozní středisko vodovodních sítí Frýdek Místek Beskydská 124 Frýdek Místek Předpokládaný nástup do zaměstnání: 1.4.2011 nebo dle dohody Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem (podle potřeby s doklady prokazujícími odbornou způsobilost) zasílejte do 4.3.2011 na adresu: Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. oddělení personalistiky a mezd 28. října 169 709 45 Ostrava případně na e mail: vyberova.rizeni@smvak.cz
plat: 17000- 18000 Kč
B15 Znalost práce na PC Word Excell … polský jazyk výhodou řidičský průkaz sk.B. Znalost fakturace zajišťování chodu kanceláře. Způsob kontaktu: Životopisy zasílejte na: firma@drutex.cz Tel.558 320 067
plat: 9800 Kč
A33 25 2 2011 min. vyučený znalost práce na PC vítána (není podmínkou zaměstnavatel zaškolí) komunikativní typ flexibilita dobrá výslovnost směny (PO až PÁ) i úvazek možno dohodnout nabízí příjemný přátelský kolektiv možnost stabilní a perspektivní spolupráce Operátoři volají stávajícím zákazníkům které informují o novinkách služeb T Mobile. Callcentrum je na špičkové technologické úrovni www.farawell.cz
plat: 55 Kč
A33 25 2 2011 ÚSO s maturitou nejlépe se zaměřením na obchod AJ aktivní znalost práce s PC Požadavky schopnost jednání s lidmi komunikativnost zodpovědnost spolehlivost a samostatnost výhodou praxe v oboru nebo s hutním materiálem zájem učit se novým věcem ŽIVOTOPIS S PRŮVODNÍM DOPISEM ZASLAT DO E MAILEM: faktury@paradoxsteel.cz
plat: 20000 Kč
A55 vyučený nebo s praxí v oboru podmínkouk jednání se zákazníky přezouvání a nabídka pneumatik kontakt viz výše
plat: 15000 Kč
A43 25 2 2011 vyučen v příbuzném oboru 3 roky praxe v uvedené oblasti automotive výhodou znalost práce na PC příspěvek na stravování kontakt viz výše
plat: 10000- 15000 Kč
A43 23 2 2011 pracoviště Paskov Vratimov; vyučený v oboru + praxe podmínkou izolace potrubí a tlakových nádob jednosměnný prac. doba 6:00 14:00 kontakt viz výše
plat: 15000- 18000 Kč
B05 praxe vítána nebo absolvent SPŠ automobilové či SOU automechanik s MATURITOU (dobrý prospěch). 2 soboty v měsíci Mzda 9800 základ podle prodeje pak až 20000 25 000 Kč. Požadována samostatnost ŘP B. Možnost společného dojíždění z Karviné. Zájemci se hlásí na e mail: auto.prodejce@seznam.cz Místo ověřeno 13.12.2010 Místo ověřeno 14.1.2011.
B09 vzdělání nerozhoduje NUTNÁ dobrá znalost města Třince a okolí. Práce na 2 směny denní a noční (12 ti hod.) SO a NE. Vhodné pro zájemce z Třinecka a okolí. Zájemci si předem telefonicky sjednají schůzku kontakt viz výše. Místo ověřeno 1.2.2011 Místo ověřeno 8.2.2011 Místo ověřeno 18.2.2011.
B15 pouze pro OZP 6 nebo 8 hodin 6(8) 14 práce s PC VŘ na Úřadu práce v Třinci 15.3.2011 v 10:30
plat: 9500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 další >>