nabídka práce
A22 zkrácený 7 5 hod. úvazek kontakt viz výše
plat: 50 Kč
B 04 PP na dobu určitou SOU strojního zaměření praxe min. 1 rok; Zájemci se hlásí na telefon 595 177 228 229. Místo ověřeno 13.5.2011 Místo ověřeno 19.5.2011 Místo ověřeno 13.6.2011 28.6.2011 28.07.2011 11.8.2011. Změna 15.8.2011 nedávat doporučenky!
plat: 12000 Kč
A11 15 8 2011 SŠ stavebního zaměření i abs. ŘP sk. B uživatelská znalost práce na PC ŽIVOTOPIS ZASLAT E MAILEM viz výše
plat: 12000- 14000 Kč
MANIPULAČNÍ PRACOVNÍK B 04 Požadujeme: SOU (strojírenský obor) praxe v oboru vítána ale není podmínkou manuální zručnost ochota pracovat na směny možnost pracovního růstu (např. team leader) Pracovní úvazek 37 5 hodin týdně; Nabízíme: stravování přímo ve firemní jídelně pracovní prostředí v nově vybudované hale s novými stroji. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s 3 měsíční zkušební dobou. Zájemci se hlásí na výše uvedeném kontaktu. Aktualizace 28.7.2011 11.8.2011. Změna 15.8.2011 nedávat doporučenky!
plat: 8000- 12000 Kč
B13 HPP (na dobu určitou jeden rok se zkušební lhůtou 3 měsíce) VŠ technického směru (elektroenergetika) Praxe v oboru výhodou oddělení údržby min. 2 roky. Stravování ve firemní jídelně s příspěvkem od zaměstnavatele. Požadujeme " Připravuje krátkodobou a doulhodobou preventívní údržbu a plány oprav s ohledem na technické problémy a požadavky na výrobní plány. " Zodpovídá za mechanickou údržbu nevyrobného vybavení a za údržbu výrobních elektroinstalací. " Spolupracuje s vedoucími za účelem plnění plánu údržby a vykonávání oprav. Zabezpečuje aby stroje a vybavení pracovaly na plný výkon a splňovaly bezpečnostní a kvalitativní požadavky a aby plynulá výroba byla jen minimálně narušená poruchami. " Připravuje návrhy projektů údržby a řídí realizaci schválených projektů. " Dohlíží na zavádění schválených projektů a spolu s projektovými plány i na bezpečnost efektivnost kvalitu a dodržování pravidel ochrany životního prostředí. " Objednává technické součástky nářadí a materiály pro údržbu spolupracuje s nákupčími a vedoucími zásobování. " Dohlíží na náklady údržby především na součástky hodiny odpracované zaměstnanci a připravuje hlášení a reporty. " Dohlíží nad podřízenými pracovníky údržba. " Zabezpečuje aby podřízení zaměstnanci byli odborně zaškolení a motivováni. Povzbuzuje zaměstnance ke zlepšování kvality a výkonu. " Zabezpečuje přísné dodržování všech bezpečnostních hygienických požárních opatření a pravidel ochrany životního prostředí ze strany zaměstnanců. " Řidičský průkaz sk.B " PC zručnost OFFICE INTERNET " Angličtina na velmi dobré komunikativní úrovní podmínkou Způsob kontaktu: osobně telefonicky e mailem Místo ověřeno 13.6.2011 28.6.2011 28.7.2011 11.8.2011. Změna 15.8.2011 nedávat doporučenky!
plat: 20000- 30000 Kč
B13 HPP (na dobu určitou jeden rok se zkušební lhůtou 3 měsíce) VŠ technického směru (elektorenergetika) Praxe v oboru výhodou oddělení údržby min. 2 roky. Stravování ve firemní jídelně s příspěvkem od zaměstnavatele. " Zabezpečuje bezpečný a hospodárný provoz energetických zařízení zodpovídá za jejich kontrolu revizi a funkčnost. " Informuje nadřízeného o případných problémech na energetických zařízeních koordinuje nebo přímo zabezpečuje odborný servis na opravy svěřených zařízení. " Podpisuje pracovní výkazy externím pracovníkům v oblasti oprav technologických zařízení a kontroluje vykonané práce. " Vypracovává harmonogramy odběrů elektrické energie vody plynu a tepla organizuje smluvné zabezpečení jejich dodávek. " Vede zápisy a dokumentaci důležitých provozních hodnot a hodnot spotřeby energie. Připravuje pravidelné přehledy o spotřebě a čerpání rozpočtu schváleného pro spotřebu energie. " Komunikuje s dodavateli energií. " Eviduje meřiče spotřeby. Kontroluje a schvaluje faktury. " Zodpovídá za řešení otázek odpadového hospodářství podle existujícich norem a předpisů jedná se zástupci orgánů ochrany životního prostředí. " Zodpovídá za vodohospodářskou oblast oblast BOZP a požární ochrany. (evidencie školení prevence). " Plní příkazy nadřízeného manager údržby " Spolehlivost odpovědnost " Řidičský průkaz sk.B " PC zručnost OFFICE INTERNET " Angličtina na velmi dobré komunikativní úrovní podmínkou Způsob kontaktu: osobně telefonicky e mailem Místo ověřeno 13.6.2011 28.6.2011 28.7.2011 11.8.2011. Změna 15.8.2011 nedávat doporučenky!
Náplň práce: kontrola výrobního plánu kontrola příjmu materiálu kontrola skladových zásob Požadujeme: praxe výhodou není podmínkou schopnost samostatně si organizovat práci znalost MS office zejména excel organizační a komunikační schopnosti flexibilita schopnost práce pod stresem odpovědnost spolehlivost přesnost. Životopisy zasílejte ná výše uvedený email.
plat: 15000- 18000 Kč
B08 30h týdně Min. 1 rok praxe na obdobné pozici v maloobchodě ochotu učit se novým věcem základní znalost práce na PC český jazyk na komunikativní úrovni smysl pro zodpovědnost snahu se rozvíjet. CV zasílejte na uvedený e mail popř. posílejte na adresu:Náborové centrum PR market s.r.o. Lidická 544 Třinec 739 61 Hlásit se na výše uvedený kontakt e mailem. Aktualizace 16.6.2011 23.6.2011 13.7.2011 1.8.2011 11.8.2011.
plat: 7500- 8500 Kč
B 11 SOU v oboru výhoda i absolvent možnost i se základním vzděláním ale NUTNÁ PRAXE.Pracovní doba od 10.00 do 22.00 hod dlouhý a krátký týden. Hlásit se na výše uvedeném kontaktu.
plat: 5000 Kč
B 11 min. vyučen praxe cca 1 rok výhodou montáž plastových dveří konzol podběhů skladové práce manipulace s materiálem apod. přesnost manuální zručnost na 1 rok s 3 měs. zkuš. dobou potom na neurčito dvousměnný 6:00 15:00 21:00 6:00 (ev. změny dle prac. doby fy HYUNDAI) stabilní prostředí mezinárodní firmy stravenky přibývající bonusy do budoucna v návaznosti na výsledcích firmy další výcvik a vzdělávání Hlásit se výhradně e mailem viz výše Zaměstnavatel následně vyzve k účasti na VŘ Aktualizace 11.8.2011.
plat: 11000- 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 další >>