ROZPOČTÁŘ Požadujeme: min. středoškolské vzdělání stavebního směru (pozemní stavby) práce na PC (internet Word Excel apod.) znalost některého rozpočtovacího programu výhodou
plat: 87- 115 Kč
POUZE PRO OZP OZZ (pův. ČID) jedná se o chráněné pracovní místo Hlásit se předem tel. k domluvení schůzky PO PÁ od 9.00 15.00hod. p. Nikl tel. 776 497 062.
plat: 87- 110 Kč
Požadavky: EN 287 1 metody 135 a 141 EN ISO 9606 2 metody 131 141 znalost čtení strojírenských výkresů práce na PC. Životopisy zasílejte na emailovou adresu: stoklasova@svmetal.cz nebo na adresu firmy tj.: SV metal spol.s r.o. Divec 99 500 03 Hradec Králové pracoviště Letohrad
plat: 17000 Kč
Samostatná a náročná práce v zakázkové výrobě. Životopisy zasílejte na mail: stoklasova@svmetal.cz nebo na adresu firmy SV metal spol. s r.o. Divec 99 Hradec Králové PSČ 500 03 středisko Letohrad. Info o firmě naleznete na www.svmetal.cz
plat: 15000- 20000 Kč
EKONOM Po uplynutí doby určité možno změnit na dobu neurčitou. Požadujeme: vzdělání ÚSO nebo VŠ znalost podvojného účetnictví a znalosti z oblasti ekonomie a controllingu zodpovědnost za účetnictví celé společnosti znalost personalistiky včetně zpracování a výkaznictví mezd znalosti související legislativy velmi dobrou znalost práce s počítačem řidičský průkaz sk. B aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou vítáme znalost práce v systému SQL Ekonom praxe velkou výhodou Nástup možný ihned. Nabízíme: úvodní zaškolení seberealizování zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na schopnostech a výkonu příspěvek na stravování nástup možný ihned Vaše písemné nabídky s profesním profilem a kontaktními údaji (uvádějte prosím vždy Váš tel.) zasílejte e mailem na : pechackova@krc ks.cz Bez předchozí písemné nabídky nelze uskutečnit osobní jednání.
plat: 20000 Kč
DĚLNÍK DO DŘEVOVÝROBY Fyzické pracoviště v objektu bývalého kravína v Helvíkovicích
plat: 10000 Kč
AUTOMECHANIK OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ SEŘIZOVAČ Uvedena hodinová mzda Požadujeme: řidičský průkaz skup. B (výhodou skup. E) praxe vítána Nabízíme: stravenky
plat: 80- 120 Kč
Náplň práce:Obchodně – provozní referent v úzké spolupráci s obchodním zástupcem zajišťuje kompletní péči o zákazníka. Zodpovídá za bezproblémový průchod zakázky výrobou a dodávku zákazníkovi. Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr práci v jednosměnném provozu (pružná pracovní doba) nástup možný ihned. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou komunikativní znalost anglického jazyka (pohovor bude veden v angličtině) praxe 2 roky na obdobné pozici nutností dobrá znalost práce na PC (SAP výhodou) komunikační a prezentační dovednosti Životopisy zasílejte emailem na adresu: mkrummerova@sahm.cz
plat: 17000- 20000 Kč
POMOCNÝ DĚLNÍK CE DO VÝROBY Provoz tísměnný nebo dvousměnný nebo jednosměnný (výhradně noční) Požadujeme: manuální zručnost dobrý zrak choť pracovat Kontakt výhradně na telefon 725 420 841 p. Zemanová
plat: 13000- 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 další >>