inzerce dětské potřeby

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU výhodou: strojnický průkaz
plat: 10000 Kč
ZAHRADNÍK V OVOCNÉ ŠKOLCE Vhodné i pro absolventy Požadujeme VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou v zahradnickém oboru dobrý zdravotní stav ŘP skupiny B znalost AJ znalost práce na PC znalost množení a pěstování ovocných dřevin aktivní přístup k práci praxe v rostlinné výrobě výhodou Nabízíme perspektivní pracovní místo v zajímavém oboru práci v mladém kolektivu možnost seberalizace Zájemci prosím zasílejte životopis na adresu info@skolkyuo.cz. Uvítáme rovněž osobní návštěvu v areálu ovocné školky u letiště po telefonické domluvě! Tel.: 774 229 009 p. Urban
plat: 70- 80 Kč
ŘIDIČ Požadujeme: kartu řidiče profesní průkaz ŘP sk. C a E ADR třídy 9 praxe minimálně jeden rok.
plat: 15000 Kč
ÚDRŽBÁŘ Vyučení v oboru zámečník praxe v údržbě strojního zařízení vítána.
plat: 15000- 20000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE obchodní zkušenosti vítány (praxe v přímém prodeji reklama inzerce pojištění apod.) máme zájem jen o ty kteří chtějí pracovat požadujeme komunikativnost a dobré vystupování poctivost a pracovitost trestní bezúhonnost základní uživatelské ovládání PC MS Office řidičský průkaz skupiny B ohodnocení: základ 8 500 Kč + premie (výše prémií bez omezení podíl na zisku) možnost volné pracovní doby Profesní životopisy zasílejte prosím na e mail: lucka@golempress.cz
plat: 8500 Kč
Náplň práce: organizace práce během směny dozor nad fungováním směny zajištění a kontrola dodržování BP a využívání ochranných pomůcek kontrola docházky zaměstnanců kontrola dodržování a využívání pracovní doby během směny plnění pracovních úkolů zadaných vrchním mistrem kontrola probíhající výroby ve směně dle výrobní dokumentace. Požadujeme: SŠ vzdělání technického nebo strojírenského směru praxi ve vedení kolektivu min. 2 roky uživatelskou znalost na PC spolehlivost a zodpovědnost.Uvítáme praxi v automobilovém průmyslu a alespoň částečnou znalost němčiny.
plat: 22000- 30000 Kč
nabídka práce
BOWLER ČÍŠNÍK SERVÍRKA Turnus dlouhý krátký týden
plat: 12000 Kč
KUCHAŘ KA Vyučení v oboru turnusové služby dle rozpisu.
plat: 10000- 15000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO OBLAST VÝCHODNÍCH ČECH Životopis zašlete na adresu 2pservis.panska@seznam.cz Zavedený český výrobce zdravotnického a potravinářského sortimentu s působností po celé České a Slovenské republice hledá do týmu obchodní zástupce pro oblasti východní Čechy. Naše firma vyrábí pracovní oblečení především pro zdravotnictví a gastronomii a bytový i hotelový textil. Zabýváme se i obchodní činností v oblasti ochranných pracovních pomůcek. PODMÍNKOU: SŠ VŠ vzdělání; zkušenosti na obchodní pozici; výborné komunikační a prezentační dovednosti; obchodní cit a umění prodat tah na branku; samostatnost rozhodnost orientace na zákazníka znalost práce na PC MS Office; řidičský průkaz sk. B aktivní řidič.; VÝHODOU: znalost prostředí zdravotnických pečovatelských a ubytovacích zařízení (Domovy důchodců ústavy soc. péče školy jídelny hotely výrobci potravin apod...) NÁPLŇ PRÁCE: akvizice nových zákazníků; servis a péče o stávající zákazníky; konzultace prezentace tvoření cenových nabídek uzavírání smluv výběrová řízení; celkový rozvoj svěřeného regionu; realizace stanoveného obchodního plánu; účast na pravidelných poradách NABÍZÍME: nástup možný ihned nebo dle dohody; pracoviště: region východní Čechy; zázemí stabilní české společnosti; samostatnou a odpovědnou práci možnost seberealizace; zajímavé finanční podmínky bonusový systém; služební automobil; mobilní telefon Plat 10 000 až 40 000 Kč (bonusy) PRÁCE NA PEVNÝ ÚVAZEK
plat: 10000- 40000 Kč
PRACOVNÍK PRÁŠKOVÉ LAKOVNY Kvalifikační požadavky: vyučen ve strojním oboru praxe lakýrníka vítána platné oprávnění na vysokozd.vozík jeřábnický a vazačský průkaz čtení výkresů dobrý zdravotní stav fyzicky náročné práce (vhodnější pro muže) časová flexibilita
plat: 14000- 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 další >>