ČÍŠNÍK SERVÍRKA Vyučení v oboru výhodou praxe podmínkou provozní doba od 11.00 hodin do 23.00 hodin pracovní doba dle dohody s ostatními kolegy s ohledem na nutnost zajištění provozu restaurace možnost ubytování a stravování. Kontaktní spojení: p. Popelář tel. 724 119 388 p. Popelářová tel. 605 773 145
plat: 12000- 15000 Kč
Pracovní činnosti: vyhledávání a zjišťování poruch strojů a zařízení a stanovování technologie oprav provádění běžných středních a generálních oprav strojů a zařízení provádění preventivních prohlídek periodických kontrol a přezkoušení mechanických provozních souborů a částí strojů a zařízení seřizování a údržba výrobních strojů a zařízení (obráběcích tvářecích lakovacích) čtení a použití technických podkladů. Požadujeme: praxi v oboru jeřábnický a vazačský průkaz výhodou.
plat: 18000 Kč
LABORANT R&D pro laboratoř instrumentální analýzy Klíčové úkoly: příprava vzorků a roztoků pro provádění analýz provádění jednotlivých analýz a doprovodných činností příprava čistých látek pro potřeby obchodního oddělení obsluha vybraných přístrojů spoluúčast na tvorbě standardních zkušebních postupů Požadujeme: SŠ Bc vzdělání chemického zaměření samostatnost pečlivost zodpovědnost flexibilita uživatelské schopnosti práce na PC (MS Office) znalost angličtiny výhodou Nabízíme: zajímavou práci v dynamické společnosti zvýšenou péči v prvním roce zaměstnání přátelský tým mladých spolupracovníků špičkově vybavená pracoviště laboratoře a provozy možnost rychlého profesního růstu nadprůměrnou mzdu za dobře vykonanou práci pružnou pracovní dobu s cílem maximálního sladění pracovních a osobních aktivit 5 týdnů placené dovolené pomoc při zajištění ubytování příspěvek na volnočasové aktivity práci ve velice čistém regionu s jedním z nejnižších životních nákladů v ČR
plat: 14000- 22000 Kč
SKLADNÍK PRODAVAČ ELEKTROINSTALAČNÍHO MATERIÁLU SŠ vzdělání nebo vyučení v elektro oboru ŘP sk. B komunikativnost samostatnost průkaz na VZV vítán
plat: 15000- 17000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE Očekáváme: aktivní vyhledávání obchodních příležitostí orientaci v konkurenčním prostředí profesionální přístup při zpracování nabídek zodpovědnost schopnost samostatné práce příjemné vystupování péči o stávající zákazníky trestní bezúhonnost loajalitu a flexibilitu znalost práce na PC vysoké pracovní nasazení řidičský průkaz skupiny B středoškolské vzdělání nejlépe stavebního zaměření Nabízíme: stabilní a silné zázemí velké české společnosti zaměstnanecké výhody příjemné pracovní prostředí možnost profesního i osobního růstu motivující hodnocení dle výkonnosti a obchodních výsledků služební automobil pro služební i soukromé účely služební notebook telefon
plat: 25000- 30000 Kč
ASISTENT KA PRODEJE Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou zkušenosti z prodeje či péče o zákazníka velmi dobré komunikační a prodejní dovednosti orientace na zákazníka příjemné vystupování a vstřícný přístup spolehlivost a zodpovědnost znalost práce na PC MS Office znalost AJ minimálně základní úroveň Náplň práce: prodej služeb a super novinek ze světa mobilních telefonů a jejich příslušenství poskytování informací o nabídce produktů přijímání a vyřizování reklamací stávajících zákazníků zajišťování administrativy spojené s chodem prodejny Pracovní poměr na dobu neurčitou Termín nástupu: červenec 2011 Životopis včetně fotografie prosíme zasílat na e mail: ditaplankova@seznam.cz
plat: 12000- 20000 Kč
DORUČOVATEL NA ROZNOS LETÁKŮ ÚSTÍ NAD ORLICÍ HYLVÁTY Zkrácený pracovní úvazek 2 hod denně
plat: 3000 Kč
Náplň práce: Manuální vkládání a vybírání sklenic z vypalovací pece Nabízíme: Práci v turnusovém 12 ti hodinovém provozu pondělí až pátek (práce v noci) Smlouva na dobu určitou do 30.6. (v případě malého zájmů studentů do 31.8.) Dohodu o provedení práce Hodinová mzda 55 hodinu + příplatky Nástup možný ihned Požadujeme: Věk minimálně 18 let spolehlivost samostatnost manuální zručnost
plat: 4000 Kč
KUCHAŘ jedná se o brigádu na 2 měsíce vyučení v oboru podmínkou samostatnost spolehlivost
plat: 14500 Kč
POMOCNÝ ČÍŠNÍK SERVÍRKA Praxe 5 let podmínkou. Poloviční úvazek. Hlásit se od 8 do 15 hod na tel.: 465 582 219
plat: 4000- 5000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 další >>