VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ dne 25. května 2011 od 13:30 hod. kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí PRACOVNÍ PŘEDPOKLADY: manuální zručnost chuť pracovat vyučení v oboru elektro silnoproud vyhláška č. 50 78 sb. minimálně § 6 preferujeme vysoké napětí řidičské oprávnění sk. B dobrý zdravotní stav ochota pracovat ve směnném provozu NÁPLŇ PRÁCE (dle pracovního zařazení): obsluha a práce na zařízení vysokého napětí ovládání vypínačů a odpojovačů práce v úseku energetika zajišťování a odjišťování vývodů vysokého napětí NABÍZÍME: pestrou pracovní činnost mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení zázemí stabilní české společnosti a skupiny Agrofert zaškolení na pracovišti v nepřetržitém provozu pouze 15 směn v měsíci zvýhodněné závodní stravování v areálu společnosti pitný režim atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod (příspěvek na penzijní připojištění dodatková dovolená zdarma očkování proti chřipce vitamíny) závodní preventivní zdravotní péče široké vzdělávací příležitosti
plat: 12500 Kč
ČÍŠNÍK SERVÍRKA v nekuřácké restauraci Turnusové služby dle rozpisu.
plat: 10000 Kč
Manipulační dělník ve strojírenské výrobě na dobu určitou do 30.9.2011. Směnnost: pro část zaměstnaců 1 směna jinak 2 směny později i 3 směny 8mi nebo 11ti hodinové směny. Dobrý zdravotní stav a přiměřená zdatnost protože jde o ruční manipulaci. Výhodou dřívější praxe v KORADO a.s.
plat: 11000- 17000 Kč
Manipulační dělník na dobu určitou do 30.9.2011. Směnný provoz 11ti nebo 8mi hodinové směny nutný dobrý zdravotní stav a přiměřená zdatnost. Je vhodné i pro studenty ale z důvodu práce i v noci není možno zaměstnat mladistvé.
BARMAN KA Pracovní náplň: obsluha baru výherních automatů a sázkové kanceláře. Turnusové služby týden práce týden volno. Pracovní doby 12 00 24 00 hod + sobotní provoz 12 00 02 00 hod. Čistý trestní rejstřík.
plat: 65 Kč
SKLADNÍK TOPENÍ PLYN Pracovní doba od 07:00 17:00. Požadujeme: řidičský průkaz B vyučení v jakémkoliv oboru fyzickou zdatnost Kontakt: David Polák 724 917 231 e mail: recepce@sefir.cz.
plat: 12000 Kč
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE REDAKTOR pro nové inzertní noviny v regionu Východní Čechy Požadavky: komunikativnost obchodní a prezentační dovednosti zájem o uvedený druh činnosti pečlivost samostatnost flexibilitu ŘP.sk. B Internet a vlastní automobil výhodou. Nabízíme: FIXNÍ plat (10 000Kč) plus motivační hodnocení dle výsledků zaměstnanecké benefity perspektivu po zapracování služební telefon služební atutomobil kancelář v redakci. Nástup možný po dohodě. Vhodné také pro absolventy. Praxe vítána. KONTAKT POUZE ELEKTRONICKY životopisy zasílat na ondradanisko@seznam.cz
TRAKTORISTA JOHNDEER PRVNÍ KONTAKAT TELEFONICKY NUTNO DOMLUVIT SCHŮZKU. Požadujeme: ŘP sk. T praxe v řízení traktoru nutná časovou flexibilitu. Nabízíme možnost ubytování.
plat: 15000 Kč
TECHNOLOG TECHNOLOŽKA Požadavky: vzdělání SŠ nebo VŠ technického strojírenského nebo chemického zaměření podmínkou aktivní znalost AJ.
plat: 20000 Kč
OBSLUHA SKLÁŘSKÝCH STROJŮ Vyučení v technickém oboru podmínkou práce vhodnější pro muže zvedání těžkých břemen. Pracovní náplň: obsluha sklářských strojů a montážní práce při výrobě zrcadel. Email : info@trigapartners.com
plat: 12000- 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 další >>