nabídka práce
SŠ PC AJ+NJ aktivně podmíkou
plat: 16000 Kč
ÚČETNÍ SŠ ekonom. směru podvojné účetnictví státní rozpočtová sféra majetková správa znalost práce na PC (internet) styk s veřejností trestní bezúhonnost. Životopis zasílejte na email: obec.karle@svi.cz
SÚPM PP na dobu určitou poté prodloužení ŘP B ! velmi dobrá znalost Excelu podmínkou ! jedná se o prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu strukturovaný životopis zasílejte na e mail: mordaninec@pemtrade.cz
plat: 8000- 14000 Kč
SŠ komunikativnost ŘP znalost na PC samostatnost praxe výhodou požadujeme příjemné vystupování reference strukturovaný životopis zasílejte na e mail: centrum.kh@centrum.cz
plat: 8000- 16000 Kč
Popis:zodpovědnost za řízení všech aktivit marketu k dosažení potřebné výkonnosti hospodárnosti a cílů vedení zaměstnanců prodejny: plánování organizace a kontrola jejich pracovní činnosti zodpovědnost za pravidelné inventury zboží Požadujeme: SŠ vzdělání praxe v oboru potravinářského zboží zkušenosti s řízením většího kolektivu přirozená autorita a vůdčí osobnost spravedlivý přístup organizační schopnosti zodpovědnost a spolehlivost schopnost samostatného myšlení a invence vyšší znalost práce s PC MS Office Excel Word Outlook Expres Životopis zasílejte na výše uvedený email do 14.3.2011
plat: 15000- 30000 Kč
práce vhodná spíše pro muže základní vzdělání dobrý zdravotní stav práce za každého počasí
plat: 10000- 12000 Kč
Roltechnik a.s. přední evropský výrobce sprchových koutů a koupelnového vybavení Požadujeme: Odborné středoškolské vzdělání technického směru Aktivní znalost německého jazyka Řidičský průkaz typ B Samostatnost flexibilita Ochota učit se novým věcem manuální zručnost Nabízíme: Nadprůměrné platové ohodnocení Služební automobil mobilní telefon Práci v mladém kolektivu Náplň práce: Servis a montáže sanitárních zařízení Technické poradenství Častá frekvence služebních cest do německy hovořících zemí PP na dobu určitou Benefity: Notebook Mobilní telefon Provize z prodeje Auto i pro soukromé účely
plat: 30000- 35000 Kč
ÚSO s maturitou spolehlivost flexibilita znalosti a praxe v oblasti obchodu s průmyslovým zbožím praxe: 5 let
plat: 14000 Kč
KUCHAŘ KA !MT! vyučení praxe v oboru 1 rok pracoviště čerpací stanice OMV
plat: 10500 Kč
Náplň práce: koordinace sériových projektů pro automobilový průmysl (plastové interiérové díly)...přímý kontakt se zákazníky (AUDI BMW...) činnost v projektovém týmu koordinace optimalizací kvality výrobku zajištění schvalovacího procesu se zákazníkem koordinace změnového řízení transfer existujících projektů do firmy ATEK a zajištění schvalovacího procesu se zákazníkem nutno počítat se služebními cestami do zahraničí Požadavky: VŠ SŠ strojírenského či jiného technického zaměření (vhodné pro absolventy VŠ) znalost NJ na komunikativní úrovni AJ výhodou MS Office Word Excel Powerpoint Outlook orientace v problematice vstřikování plastů vstřikovacích forem výhodou ¨ ochota cestovat do zahraničí zodpovědnost organizační schopnosti schopnost týmové spolupráce s účastí zahraničních partnerů schopnost odolávat stresu Nabídka: stabilní zázemí české společnosti podíl na zajímavých mezinárodních projektech pro automobilový průmysl zajímavé platové ohodnocení příspěvek na závodní stravování mobilní telefon interní i externí školení Životopis zasílejte na adresu: ATEK s.r.o. Svitavská 1599 66 571 01 Moravská Třebová nebo e mailem: personalni@atek.cz
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>