Požadujeme: ÚSO strojní specialuace plasty dobrá znalost AJ výhoda NJ znalost PC. Nabízíme: služební auto
plat: 20000 Kč
Kvalifikační požadavky dle zák. 95 2004Sb. tj. odborná event. specializovaná způsobilost čistý TR zdravotní způsobilost nástup možný ihned
plat: 22000- 34000 Kč
požadujeme znalost AJ ovládání PC ŘP samostatnost spolehlivost znalost celních předpisů
plat: 10000- 10000 Kč
Společnost AmiNet s. r. o. nabízí volné pracovní místo operátoraky Call centra Pracovní doba od 9 30 13 30 zaučení samozřejmostí. Nástup možný IHNED! POŽADUJEME: DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ SPOLEHLIVOST Životopisy zasílejte na uvedenou emailovou adresu event. se předem telefonický kontaktujte proběhne výběrové řízení! Toto volné pracovní místo je vhodné pro absolventy středních škol absolventy vysokých škol
plat: 7500- 12000 Kč
Pracovní náplň: Prodej dveří a doplňků kalkulace. Požadujeme:ŘP B AJ výhodou samostatnost flexibilita uživatelská znalost PC (excel) odměny dle doloženého obratu zaměstnanecké výhody.
plat: 15000 Kč
požadujeme praxi nejméně 3 roky v textilním oboru šití techniké konfekce samostatnost spolehlivost zručnost
plat: 4000 Kč
Čistý trestní rejstřík flexibilita samostatnost komunikativnost příjemné vystupování. Pro pracoviště LITOMYŠL.
Pracovní náplň: Prodej dveří a doplňků kalkulace. Požadujeme:ŘP B AJ výhodou samostatnost flexibilita uživatelská znalost PC(excel). Odměny dle doloženého obratu zaměstnanecké výhody
Požadavky : uživatelská znalost PC obchodní duch ochota učit se novým věcem Alespoň základní přehled o stavebních materiálech Kontakt pro zaslání životopisu : kligl@stavebniny stupka.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>