Pracovní náplň: sádrokartonářské práce Kontaktní osoba: Jílek Milan E mail: jilek@aitia.cz Tel.: 731 159 540
plat: 16000- 20000 Kč
Doplňující text: pro region Lanškroun Česká Třebová Vysoké Mýto Požadujeme *): SŠ ŘP PC komunikativnost samostatnost flexibilita vystupování ochota se učit praxe výhodou reference Kontakt životopis: region.pu@email.cz
plat: 18000- 30000 Kč
OBCHODNÍK se střešními materiály pro obchodní centrum ve Svitavách Jeho úkolem bude: vyhledávání partnerů uzavírání a správa smluv a pohledávek sjednávání zakázek péče o zákazníky ve svěřeném regionu Požadujeme: obchodního ducha a vysoké pracovní nasazení dobré komunikační schopnosti prokazatelné výsledky s prodejem techn. produktu (min.2 roky) středoškolské vzdělání znalost kancelářského software ŘP sk. B Výhodou je: stavební vzdělání Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti kvalitní systém vzdělávání a profesního růstu platové podmínky v závislosti na výkonu Životopis zašlete na e mail: kariera@coleman.cz Do předmětu zprávy vždy uveďte název pozice a obchodní centrum
plat: 17000- 20000 Kč
Požadavky: ˘ SŠ VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru ˘ znalost NJ nebo AJ výhodou ˘ všeobecný rozhled ˘ práce s PC (MS Office Powerpoint Outlook práce s CAD výhodou) ˘ schopnost samostatně plnit dlouhodobé úkoly spolehlivost komunikativnost schopnost odolávat stresu ochota cestovat do zahraničí výborné organizační a komunikační schopnosti loajalita ˘ proaktivita ˘ příjemné vystupování ˘ schopnost zvládat vysoké pracovní nasazení ˘ neustálá flexibilita ˘ schopnost "dotáhnout věci do cíle" ˘ ŘP skupiny B ˘ praxe výhodou Náplň práce: ˘ Všeobecná podpora jednatele time management příprava a zpracování podkladů a prezentací pro jednání zápisy z porad ˘ Plánování služebních cest ˘ Komunikace s úřady ˘ Vyřizování korespondence ˘ Předávání informací od jednatele k dalším úsekům firmy ˘ Komunikace s právníky Pro tuto pozici společnost ATEK s.r.o. nabízí: ˘ zajímavou práci ve firmě se zahraniční klientelou ˘ zajímavé finanční ohodnocení ˘ podíl na zajímavých projektech pro světoznámé zahraniční zákazníky ˘ zajímavou a dynamickou práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí ˘ seriózní přístup ˘ příjemné a nové pracovní prostředí ˘ stabilní zaměstnání ˘ možnost seberealizace Kontakt: Životopis zasílejte na adresu: ATEK s.r.o. Svitavská 1599 66 571 01 Moravská Třebová nebo e mailem: personalni@atek.cz tel: 461 550 002 mobil:734 314 571 p. Švancarová D.
plat: 12000- 15000 Kč
Pracovní náplň: práce ve skladu. Požadujeme:Trestní bezúhonnost aktivní přístup zodpovědnost ŘP C výhodou Nabízíme: Práci v dynamickém kolektivu smlouva na dobu určitou ( možná neurčitou)
plat: 10000- 13000 Kč
Požadujeme *): praxe v kamionové dopravě ŘP C+E profesní průkaz trestní bezúhonnost
plat: 15000 Kč
KONTAKT: email: i.horna@forcorp.cz tel.:723 612 506 pí Horná prac. dny:PO ČT 8 11 13 15 hod PÁ: 8 11 Pracoviště SVITAVY. MÍSTO JE PRO OZP ! Uchazeči se mohou hlásit telefonicky nebo mailem na uvedené číslo a adresu. Pracovní úvazek:PLNÝ NEBO ČÁSTEČNÝ Pracovní poměr na dobu určitou posléze neurčitou.
plat: 9000 Kč
Pracovní místo je vytvořeno pouze pro OZP. Místo výkonu práce:Linhartice tel.:723612506 VOLEJTE PO ČT: 8:00 11:00 a 13:00 15:00 hod. PÁ:8:00 11:00 email: i.horna@forcorp.cz Pracovní poměr na dobu určitou posléze neurčitou.
Požadujeme: ŘP C praxe v oboru samostatnost Nabízíme: zaměstnanecké výhody
plat: 13000- 15000 Kč
Pozadovaná praxe: 2 roky v oboru: Dalši požadavky :ŘP B práce na PC vlastní automobil Nabízené výhody: zvláštní peněžité odměny
plat: 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>