Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B. Nabízíme: hrubá mzda + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e mail: bartreality.zamestnani@gmail.com. Kontakt pro informace pouze TELEFONICKY na tel.: 606 669 026
plat: 10000- 75000 Kč
vyučen v oboru praxe nutná možnost zkráceného úvazku dle domluvy možnost na ŽL životopisy zasílejte na e mail: studio.ml@seznam.cz nástup možný ihned
plat: 8500 Kč
jedná se o práci v uniformě v obchodních domech vyučen čistý TR dobrý zdravotní stav vhodnější pro muže HPP 53 65 Kč hod. brigádně 65 Kč hod. místo výkonu práce Svitavy bližší informace p.Kamila Žáková.tel.724 621 766 volat PO PA od 09.00 do 16.00 hodin. Úvazek zkrácený nebo brigáda. Pouze v sobotu a v neděli. Místo výkonu Penny Svitavy. Požadujeme flexibilitu.
plat: 53- 65 Kč
Požadujeme čistý rejstřík trestů Životopisy zasílejte na uvedenou emailovou adresu.
plat: 6400- 8000 Kč
Požadujeme ÚSO nebo vyučení ve strojírenském oboru; praxe brusiče zásadní výhodou; zodpovědnost; samostatnost; PP na dobu určitou poté možnost prodloužení; zaměstnavatel přispívá na dopravu; možnost stravování
plat: 12000- 15000 Kč
Požadujeme: praxe 5 let práce v noci v rámci ČR
plat: 20000- 23000 Kč
Praxe s ruční laminací nutná.
plat: 10000- 15000 Kč
MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK !SY! Vyučení ŘP B. Životopisy zasílejte výhradně na email: ipak@quick.cz
plat: 15000 Kč
Náplň práce: jako člen montážní skupiny práce na akcích mimo sídlo firmy na území ČR: práce na montážích skleněných interiérových a exteriérových prvků tj. zejména montáže skleněných interiérových stěn dveří sprchových koutů skleněných přepážek a dalších prvků z plochého skla s využitím různých typů upevňovacích prvků; montáž skleněných balkonů francouzských oken a dalších skleněných prvků vnějšího pláště budov; zaměření a následná instalace různých typů zrcadel a jiných skleněných prvků v interiérech staveb a budov. Mimo činnosti v rámci činnosti montážní skupiny práce ve výrobě výrobků z plochého skla a zrcadel v sídle firmy: příprava na montáže; práce při obsluze strojů na opracování skla a zrcadel. Požadavky: výuční list obor zámečník nebo stavař event. jiné zaměření výrobního směru; manuální zručnost; pečlivost důslednost cit pro detail; samostatnost a schopnost technického myšlení; řidičské oprávnění B. Nabízíme: zajímavé platové ohodnocení nástupní plat 14 000 Kč po zapracování až 20 000 Kč. Kontakt v případě zájmu: tel. 602 107 448 v pracovní dny do 16 hod. nebo na mail: pavel.basl@bepof.com
plat: 8900 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>