Doplňující text: DĚLNÍK MONTÁŽE HYDRAULICKÝCH LISŮ A ZÁMEČNICKÉ PRÁCE Požadujeme *): Vyučen strojní zámečník nebo nástrojař 3 roky praxe v oboru
plat: 15000- 20000 Kč
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: 1. správce sportovního areálu zajištění bezproblémového provozu a údržby sportovních areálů naší obce. (správce obsluhuje a pečuje o relaxační zařízení sportovní plochy budovy a další vybavení. Vybírá poplatky vydává a eviduje klíče otevírá a uzavírá areály. O všech činnostech vede evidenci apod.) 2. strojník víceúčelového komunálního stroje TTR a příslušenství obsluha údržba (správce seče a udržuje hřiště ale i ostatní zeleň dle potřeb obce.) 3. různé pracovní činnosti dle potřeb obce zejména v zimních měsících úklid sněhu obzvlášť v kalamitních situacích. POŽADAVKY NA UCHAZEČE: ˘ trestní bezúhonnost. ˘ dobrý zdravotní stav. ˘ předpoklady pro získání zdravotního průkazu. ˘ ŘP skupiny B. ˘ manuální zručnost ˘ strukturovaný životopis se zaměřením na historii minulých zaměstnání. ˘ připravenost akceptovat pružnou pracovní dobu zejména o víkendech a v sezoně sportovních soutěží. Bližší popis pracovního místa je možné si vyzvednout na Obecním úřadě v Kunčině. Nabídky uchazeči předkládají do 30.6.2012 osobně na Obecním úřadě v Kunčině Kontakt na: www.obeckuncina.cz Hrubá mzda + případné odměny.
plat: 14000 Kč
Doplňující text: MISTR STROJÍRENSKÉHO PROVOZU Požadujeme *): ÚSO + vyučen ve strojírenském oboru + praxe v oboru mistr 5 let
plat: 18000- 22000 Kč
Požadujeme *): SŠ ( strojírenské zaměření výhodou) dobrá znalost IT technologií základy strojírenství chuť učit se novým věcem organizační a komunikativní schopnosti logické myšlení zodpovědnost a samostatnost Nabízíme*): týden dovolené navíc podnikové stravování
Požadujeme *): UČITEL ODBORNÉHO VÝCVIKU obor sportovní a rekondiční masér. ÚSO vzdělání + rekvalifikační kurs. Do 15.6.2012 zasílat žádosti a strukturovaný životopis na e mailovou adresu : info@souobchpolicka.cz
plat: 9000 Kč
P o ž a d u j e m e : • VŠ technického směru (ČVUT VUT výhodou) – vhodné pro absolventy • aktivní znalost anglického jazyka • uživatelskou znalost práce s PC Autocad Excel Word • řidičské oprávnění sk. B • spolehlivost aktivita chuť se učit nové věci po zapracování samostatnost
plat: 20000- 20000 Kč
pouze OZP ČID zkrác. prac. doba 4 h jen odpoledne úklid kanceláří (občas mytí oken)*** 31.5.2012
plat: 10000- 12000 Kč
NÁKUPČÍ !SY! Požadujeme: ÚSO vzdělání ekonomického nebo technického směru; pokročilá znalost anglického jazyka; uživatelská znalost práce na PC pokročilá znalost Excelu; dynamická osobnost; proaktivní přístup k řešení problémů; zodpovědnost; komunikační dovednosti; pečlivost a preciznost;flexibilita; odolnost proti stresu; schopnost obchodního vyjednávání. Náplň práce: komplexní zpracování objednávek materiálů a služeb; monitoring spotřeby základního materiálu; zabezpečení materiálu pro výrobu; participace na zlepšování nákupního procesu inovacemi systému objednávání; udržování dat v informačním systému; komunikace a vyjednávání s dodavateli. Pokud máte o nabízenou pozici zájem zašlete svůj životopis na e mail: monika.nemcova@mwv.com
plat: 17000 Kč
Požadujeme: Práce s PC příjem objednávek fakturace kontrola a vychystávání zboží bezúhonnost spolehlivost samostatnost. Životopis posílat emailem. Kandidáti nejlépe z okolí Jevíčka. Max.15 km.
plat: 16000- 18000 Kč
Doplňující text:Nabízíme práci dvou barmanů barmanek v nově otevřeném klubu v Litomyšli. Požadujeme *): Praxi v oboru vyučení nebo barmanský kurz flexibilitu příjemné a seriózní vystupování podmínkou. Nabízíme*): Práci v moderním prostředí s dobrým kolektivem. Při práci možnost zajištění ubytování. Nástup možný ihned. Úplné životopisy zasílejte na email sekretariat@tt trade.cz Webové stránky: www.clubukolji.cz
plat: 80- 100 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>