Pracovní náplň: provádí vstupní kontroly materiálů řeší reklamace materiálu s dodavateli plánuje a provádí prověrky jakosti u dodavatelů provádí návštěvy dodavatelů ve vztahu k problémům při vstupní a procesní kontrole.Řeší problémy ve výrobním procesu dodavatele kontroluje a vyhodnocuje účinnost přijímaných nápravných opatření u dodavatelů provádí kontroly spojené s uvolňováním schvalováním procesu u dodavatelů podílí se na hodnocení dodavatelů a zajišťuje jejich rozvoj určuje způsobilosti dodavatelů z hlediska systému jakosti a plnění požadavků zákazníka plní další úkoly uložené nadřízeným. Požadujeme: • VŠ případně ÚSO s maturitou nejlépe technického směru; • praxe na obdobné pozici výhodou; • znalost PPAP VDA2; • schopnost pracovat dle norem a výkresové dokumentace; • znalost práce na PC (MS Office) znalost IS MAX či TPV2000 výhodou; • organizační schopnosti; • schopnost pracovat jak v týmu tak i samostatně; • znalost komplexního řízení jakosti (TQM); • aktivní znalost AJ slovem i písmem znalost NJ výhodou; • řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: • pracovní poměr na dobu neurčitou; • zázemí silné a stabilní společnosti; • mzdové ohodnocení odpovídající pozici; • zaměstnanecké výhody.
plat: 20000 Kč
VŠ s příslušným zaměřením vhodné i pro absolventy praxe je vítána zástup za MD Kontakt předem telefonicky!
plat: 15000- 20000 Kč
automechanik osobních nebo nákladních vozidel (opravář) vyučení s praxí 2 roky nebo praxe 4 roky ŘP skup. B nástupní mzda 13.000 17.000 Kč zkušenosti zájem o elektro vítány Kontakt: 736 481 494 Nutnost telefonické domluvy schůzky předem!
plat: 13000- 20000 Kč
Popis pracovní činnosti: zajišťuje servisní údržbu robotů znalosti základů programování střední odborné vzdělání se zaměřením elektro (slaboproud) vhodné i pro absolventy nástupní plat až 22.500 Kč dle praxe po zapracování a zkušební době navíc osobní ohodnocení cca 10 % z tarifu pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení možnost nástupu již v průběhu měsíce dubna a v dalším období dle potřeby
plat: 22500 Kč
SŠ VŠ v oboru strojírenství spolehlivost pracovitost zodpovědnost samostatnost časová flexibilita zkušenosti z předchozího zaměstnání pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení nástup dohodou (ihned)
plat: 22000 Kč
autoelektrikář vyučení s praxí 2 roky nebo praxe 4 roky ŘP skup. B nástupní mzda 13.000 17.000 Kč Kontakt: 736 481 494 Nutnost telefonické domluvy schůzky předem!
plat: 15000- 22000 Kč
vyučení v oboru není podmínkou hlavní je praxe v oboru vhodné i pro absolventy (SOU v oboru) mzda od 10.000 dle výkonu vhodné pro zájemce z nejbližšího okolí pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení v sezóně včetně So Ne (po domluvě) nástup ihned Kontakt předem telefonicky! Bez předchozí telefonické domluvy nebude s uchazeči jednáno.
plat: 10000 Kč
Požadavek: ÚSO výhodou v oboru chemie vhodné i pro absolventy VŠ nebo VŠ s praxí. Znalost NJ výhodou pasivní (tj. nemusí být komunikativní úroveň). Praxe z chemických provozů výhodou. Popis činnosti pracovníka pro podporu procesů průmyslové lakovny: Jedná se o třísměnný provoz v chemické laboratoři po zapracování. Zpracování rozborů lakování plničem vrchním lakem předkládání návrhů na opatření řeší technické problémy dle postupů dané lakovny Kontroluje dodržování technologické kázně Měření vlastností lakovaných povrchů (tl.vrstev bar.ostín kvalita povrchu) Analyzuje koriguje a realizuje opatření ve výrobě a výsledky projednává s výrobou a kvalitou. Navrhuje opatření s ostatními útvary závodu na odstranění závad a nedostatků v procesu lakování. Provádí kontrolní a operativní měření parametrů teploty v technologických zařízeních lakovny. Provádí chemické rozbory dle standardů provozu dané průmyslové lakovny. Kontakt předem telefonicky nebo e mailem. Bez předchozí domluvy nebude s uchazečem jednáno !
ÚSO (vhodné i pro absolventy) komunikativnost spolehlivost. Náplň práce: vyplňování dotazníků u klientů kteří si předem podali žádost. Veškeré zaškolení je samozřejmostí (hradí firma). Pracoviště v regionu Rychnov n. Kn. + okolí. Práce na HPP nebo forma brigády. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e mail: ladafilipi@seznam.cz
SOU (nejlépe v oboru automechanik opravář zeměd. strojů) vhodné i pro absolventy vhodné i pro SÚPM výhodou uchazeč z blízkého okolí ŘP sk. C profesní průkaz strojní průkaz výhodou pracovní doba od 6.30 h Kontakt předem telefonicky: p. Buben Otakar 603 807 634 p. Buben Roman 603 289 698.
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>