DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE ÚSO (vyučení s maturitou) řidičský průkaz sk. B znalost práce na PC bezúhonnost pružná pracovní doba vhodné i pro absolventy a OZP nástup možný ihned bližší informace na tel. 494532700 nebo 603380773 pan Martin Ondruš 733393889 pí. Věra Jirásková
plat: 12000- 16000 Kč
Jedná se o prodejnu PROCHÁZKA MASO UZENINY a.s. v prostorách PENNY MARKETU ve městě KOSTELEC NAD ORLICÍ. Požadujeme: vyučení v oboru praxe podmínkou zodpovědnost pouze ranní směny. Součástí práce řezníka řeznice je bourání i práce za pultem (prodej). Mzda je hodinová 70 Kč hod. JEDNÁ SE POUZE O BRIGÁDU! Dostavte se přímo na prodejnu se svými profesními životopisy RUDÉ ARMÁDY 1469 kOSTELEC NAD ORLICÍ.
plat: 1000- 5600 Kč
ÚSO (vyučení s maturitou) perfektní znalost práce na PC praxe s pokladnou výhodou řidičský průkaz sk. B samostatnost spolehlivost zodpovědnost komunikativnost bezúhonnost prac. poměr na dobu neurčitou turnusové služby (krátký dlouhý týden) vhodné i pro absolventy Žádosti + životopisy zasílejte na e mail: info@mifin.cz nebo na adresu MIFIN s.r.o. Tř. Svobody 956 31 PSČ 772 00 (pouze vážní zájemci). Z provozních důvodů budeme odpovídat pouze uchazečům kteří byli pozváni k osobnímu pohovoru.
plat: 15000- 18500 Kč
SOU (vyučen) ŘP sk. B C výhodou svářečské zkoušky výhodou bezúhonnost vhodné i pro absolventy pracovní poměr na dobu určitou do 31.1.2012 pružná pracovní doba kontakt na tel. 777 575 766
plat: 15000- 20000 Kč
Požadavky: bakalářský stupeň VŠ (slaboproudého elektrotechnického oboru) znalost AJ znalost práce na PC programy MS Office řidičský průkaz B ochota cestovat. Osobnostní předpoklady: zájem učit se novým věcem zájem pracovat na vývoji tiskových strojů komunikační schopnosti. Výhodu mají uchazeči se znalostmi: užívání ELCAD užívání SAP elektrických pohonů měniče serva průmyslové sběrnice CAN Ethernet Powerlink řídicích systémů B&R znalostí normy ČSN ISO 13849 1 a jejím používáním německého jazyka konstrukce tiskových strojů. Termín nástupu: dle dohody. Kontaktujte nás na adrese: KBA Grafitec s.r.o. personální oddělení Opočenská 83 518 19 Dobruška Tel.: 494 672 330 602 426 570 Fax: 494 623 675 mkovar@kba grafitec.cz
plat: 22000 Kč
Náplň práce: ostraha objektu recepční činnosti. ZŠ místo vhodné pro OZP praxe v obsluze zabezpečovacích systémů výhodou osobní předpoklady pro výkon práce osvědčení o získání profesní kvalifikace (strážný 68 008 E) výhodou nástup dle dohody pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení mzdové podmínky 51 50 Kč h nabízíme odpovídající mzdové podmínky stravovací poukazy. V případě zájmu nás kontaktujte od 9 do 16 h PO PÁ na tel.: 739359563.
plat: 8000 Kč
Požadujeme: praxi v obchodní činnosti zkušenost v pojišťovnictví vítána komunikativnost podnikatelské a organizační schopnosti ochotu učit se dynamiku chuť vydělávat a profesně růst. Nabízíme: zajímavou práci pro největší finanční skupinu v ČR nadprůměrné odměňování závislé na výkonech vstupní odborné proškolení zdarma kariérní růst.Po splnění adaptačního procesu ČSOB Pojišťovny otevření vlastní kanceláře s plnou podporou pojišťovny roku 2010 a následné převedení nepřiřazeného kmene v dané oblasti. S uchazečem se prvně sepisuje na dva měsíce Dohoda o provedení práce s ČSOB POJIŠŤOVNOU PARDUBICE. Po tutu dobu se u nás uchazeš školí a vzdělává. Nutné zaslat životopis na e mail: radek.solil@obchod.csobpoj.cz
plat: 15000- 33000 Kč
Požadavky: vzdělání vysokoškolské pozemní stavby (i absolvent ka) nutná znalost ARCHICAD tabulkový procesor textový procesor vítaná znalost KROS nebo jiný kalkulační program očekává se aktivní přístup pozitivní myšlení flexibilita chuť se učit novým věcem nástupní základní plat od 14.000 Kč nástup dle dohody
plat: 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>