ZŠ nebo SOU vyučen v oboru výhodou pouze pro OZP možnost vykonávat práci i doma šití manipulace kontrolní operace zkrácený pracovní úvazek 4 hod pracovní doba dle dohody Kontakt předem telefonicky.
plat: 5970 Kč
Náplň práce: svoz a rozvoz zakázek poradenství cenové nabídky objednávání zboží a materiálu. SOU SŠ (strojírenství) vhodné i pro absolventy nástup možný ihned zručnost komunikativnost ŘP sk. B + E Kontakt zasláním e mailu: ucetni.kovyro@gmail.com.
plat: 11000- 25000 Kč
Odbor správních činností a živnostenský úřad oddělení dopravně správních agend úsek evidence vozidel (posuzování technických způsobilostí vozidel) min. středoškolské vzdělání technického směru (obor „dopravní prostředky“ výhodou) znalost práce s PC Word Excel Internet praxe min 2 roky řidičský průkaz skupiny B skupina C a D výhodou znalost správního řádu zákona o provozu na pozemních komunikacích výhodou dobré komunikační a organizační schopnosti ochota se dále vzdělávat. Podrobné informace podmínky a náležitosti podání přihlášky na www.rychnov city.cz.
plat: 14220- 21390 Kč
Dohoda o provedení práce SOU pouze víkendy od 4. 2. do 25. 3. 2012 zkrácený úvazek (prac. doba 7 13.30 h). Kontakt předem telefonicky!
plat: 3360 Kč
řidičský průkaz sk. C a E profesní průkaz podmínkou praxe nutná pracovní doba PO PÁ vhodné pro zájemce z HK Vamberka RK Požadavek: spolehlivost Kontakt na tel. 608 233 337 v době od 9 15 h nebo e mail zaslat životopis.
plat: 20000 Kč
vyhláška 50 78 Sb. pracovní doba 8 5 hod mzdové rozpětí (při nástupu) 10.500 Kč řidičský průkaz sk. "B". Nabízené výhody: zvláštní peněžité odměny. Kontakt pouze zasláním životopisu na e mail: zejda@wendys trade.cz.
plat: 10500 Kč
SOU v oboru týden práce týden volno nástup ihned Kontakt předem telefonicky!
plat: 15000 Kč
SOU s praxí 1 3 roky v oboru nebo se zkušenosti s danou profesí ubytování stravování (hradí zaměstnavatel) nástup ihned Kontakt tel.: dopoledne 494 663 245 večer p. Elsnerová 777 318 082 777 150 432.
plat: 12500 Kč
Požadujeme: ÚSO ekonomického směru (vhodné i pro absolventy) vhodné i pro OZP (dle rozsahu postižení) znalost podvojného účetnictví znalost práce na PC flexibilitu samostatnost komunikativnost Pracovní náplň: administrativní agenda účtování interních dokladů účtování faktur vydaných a došlých příprava podkladů pro zpracování DPH a ostatních daní. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Datum nástupu ihned (nejlépe od 1.2.2012). Pracovní doba PO PÁ 7 15:30 h). V případě zájmu zasílejte životopisy do 27. ledna 2012 na mazuchova@ttvtransport.cz nebo nás kontaktujte telefonicky: 494 339 262 602 564 878.
plat: 15000- 18000 Kč
ZŠ dvousměnný provoz (ranní odpolední) nabízená mzda 13.000 Kč (80 Kč h dle dohody) fyzicky náročnější. Kontakt předem telefonicky 739572354nebo e mailem k.smolarova@azclean.cz.
plat: 13000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>