možnost i na SÚPM SOU prodavač ka praxe v oboru 5 let vhodné i pro OZP pracovní smlouva dle dohody (min. 1 rok) flexibilita ochota a slušné vystupování (ochota posloužit zákazníkovi) pracovní doba flexibilní dle potřeby majitele (pohyblivá) zkrácený úvazek na 20 30 h týdně nástup ihned. Kontakt osobně na pracovišti.
plat: 5000- 7000 Kč
Pracovní náplň: provádí analýzy neshod a rizik; vyjadřuje se k požadavkům na nová měřidla nářadí a stroje v rámci vývoje výrobku; organizuje workshopy za účelem minimalizace nákladů na jakost spojených s designem výrobku; vyjadřuje se ke konstrukčním odchylkám a opravným postupům; řídí činností v oblasti jakosti v rámci svěřeného projektu; řídí a koordinuje činnosti spojené se vzorkováním výrobků; vytváří udržuje a prezentuje kompletní vzorkovací dokumentaci (PPAP VDA); vytváří kontrolní a zkušební plány spolupracuje na jejich tvorbě pro dodavatele; zajišťuje kontroly zákaznických portálů aktualizuje data na těchto portálech. Přenáší požadavky zákazníka do systému jakosti FACEA a k dodavatelům; plní další úkoly uložené nadřízeným. Požadujeme: SŠ VŠ strojírenského zaměření; praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu; znalost norem ISO 9001 VDA a ISO TS 16 949; znalost PPAP FMEA TQM výhodou; znalost práce na PC – MS Office (Excel Word Outlook Power Point); znalost práce v CAD či CATIA výhodou; schopnost pracovat dle technické a výkresové dokumentace; aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni; řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou; zázemí silné a stabilní společnosti; možnost seberealizace a dalšího vzdělávání; mzdové ohodnocení odpovídající pozici.
plat: 25000 Kč
Požadujeme: min. SŠ vzdělání praxi v obchodní činnosti (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) podmínkou 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelskou práci na PC bezúhonnost ŘP sk B. Nabízíme: FIXNÍ PLAT plus nadstandardní provize z prodeje osvědčené 10 let budované know how progresivní ohodnocení dle výkonu a pracovního nasazení komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup IHNED. Své životopisy prosím zasílejte na email: personalni2@bart reality.cz pro informace KONTAKT POUZE TELEFONICKY tel. 602 643 726
plat: 10000- 75000 Kč
SOU v oboru nutná schopnost samostatně uvařit znalost normování předpokládá se zastupování v případě nepřítomnosti hlavní kuchařky praxe v oboru 3 roky zdravotní průkaz bezúhonnost pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou pracovní doba 6 14.30 h příspěvek na stravování. Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti do 11.5.2012 do 12 hodin pracovník bude vybrán na základě pohovoru který se bude konat 11.5. ve 14 hodin v ZŠ Solnice.
plat: 11680 Kč
SOU v oboru praxe v oboru výhodou (není podmínkou) vhodné i pro absolventy ŘP sk. B výhodou (není podmínkou) bez možnosti ubytování týden práce týden volno nástup ihned (příp. dle dohody od 1. 6. 2012) pracovní poměr na dobu určitou 3 měsíce s možností prodloužení. Kontakt zasláním e mailu nebo předem telefonicky.
plat: 12000- 15000 Kč
SOU praxe výhodou i zaučené s praxí vhodné i pro absolventy znalost AJ nebo NJ spolehlivost nástup ihned. Kontakt předem telefonicky: 608 886 194.
plat: 13500 Kč
ÚSO vhodné i pro absolventy znalost práce na PC znalost cizích jazyků výhodou zvláštní peněžité odměny pracovní doba 7.00 15.30 h nástup možný ihned. Kontakt zasláním životopisu na e mail: eva.speldova@otcenasek.cz
plat: 15000- 20000 Kč
Pracovní náplň: komplexní údržba a opravy strojů a zařízení spolupráce při uvádění strojů do provozu vyhledávání a odstranění poruch strojů a zařízení preventivní údržba a oprava mechanických částí a elektroinstalace složitých strojů a zařízení s programovým nebo číslicovým řízením (NC CNC) vyhledávání a zodpovědnost za odstranění poruch elektronických řídících a kontrolních systémů strojů a zařízení atd. Požadujeme: SŠ technického směru (strojírenství elektrotechnika mechatronika apod.); Schopnost orientace ve výkresové a technologické dokumentaci; Znalost CNC PLC (Siemens FANUC Sinumerik Allen Bardley) výhodou Znalost mechaniky pneumatiky hydrauliky senzoriky; Praxe na obdobné pozici výhodou; Oprávnění k řízení motorových vozíků a svářečský průkaz výhodou; Vyhláška 50 78 Sb.; Znalost TPM a Lean metod výhodou; Zdravotní způsobilost práce ve ztíženém prac. prostředí (hluk vibrace fyz. zátěž); Práce na 3 směny či nepřetržitý provoz; Schopnost samostatné práce konstruktivní myšlení; flexibilita spolehlivost; odolnost vůči stresu;znalost práce na PC MS Office (Excel Outlook); znalost AJ – základní znalost slovem a písmem; ŘP sk.B. Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici zaměstnanecké výhody.
plat: 17000 Kč
PLÁNOVAČ LOGISTIK Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem podmínkou řidičské oprávnění skupiny B komunikativní cílevědomou a flexibilní osobnost Nabízíme: 5 týdnů dovolené příspěvek na jazykové vzdělávání příspěvek na penzijní připojištění práce v mezinárodní společnosti
ÚSO vhodné i pro absolventy znalost práce na PC znalost cizích jazyků výhodou 2letá praxe v hutním oboru výhodou zvláštní peněžité odměny pracovní doba 7.00 15.30 h nástup možný ihned. Kontakt zasláním životopisu na e mail: eva.speldova@otcenasek.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>