Požadujeme: vyučen v oboru automechanik nebo příbuzném oboru praxe v autoservise min 1 rok řidičský průkaz sk. B časová flexibilita čistý trestní rejstřík bydliště v Rychnově či blízkém okolí Nabízíme: zázemí velké a stabilní společnosti příjemné pracovní prostředí dobré finanční ohodnocení závislé na výkonu stravenky možnost nákupu zboží za výhodné ceny a další benefity V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: rudolf.prchlik@bestdrive.cz
plat: 15000 Kč
SOU vhodné i pro absolventa práce na PC podmínkou pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení třísměnný provoz: ranní odpolední noční nástup ihned. Kontakt telefonicky nebo zašlete životopis e mailem.
plat: 12000 Kč
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE na dobu určitou 4 měsíce. SOU (zahradnické práce) vhodné i pro mladistvé vhodné i pro absolventy bezúhonnost. Kontakt předem telefonicky 776653783.
plat: 8000- 12000 Kč
ÚSO (obor strojní) praxe výhodou vhodné i pro absolventy dobrá znalost Microsoft Office (Outlook Word Windows) orientace v technické dokumentaci ŘP sk. B pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení nástup možný ihned. Kontakt předem telefonicky nebo zasláním životopisu.
plat: 13500 Kč
SOU v oboru praxe v oboru výhodou nabízená mzda 100 Kč h nástup ihned (dle dohody) pracovní poměr na dobu určitou do konce listopadu 2012 (s možností prodloužení). Kontakt předem telefonicky p. Raisová 774 191 662 nebo p. Jílek 777 591 661.
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (po 1 měsíci možnost pracovního poměru). 1x za 14 dní pracovní víkend praxe není nutná možnost zaučení vhodné i pro absolventy. Kontakt předem telefonicky poté osobně na pracovišti.
plat: 10000 Kč
SOU vhodné i pro absolventy průkaz VZV vhodné pro muže i ženy 3 směny nástupní plat 12.000 Kč pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení Způsob přihlášení do výběrového řízení: vyplnit dotazník (k vyzvednutí ve vrátnici firmy) nebo zaslat životopis na mail: jana.pantuckova@preymesser.cz
Náplň: práce v provozu dekorace nápojového skla manipulace technická příprava údržba zařízení obsluha strojů. Požadovaná kvalifikace středoškolské vzdělání s maturitou technický obor (strojní tisk apod.) zkušenost s obsluhou strojů výrobní praxe. Další požadavky: zručnost (kutil) výkonnost spolehlivost loajalita. Mzda: dle dohody až 23.000 Kč měsíc hrubého nástupní 12.000 Kč měsíc hrubého. Nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Preferujeme e mailový kontakt: b.gondasova@condec.cz.
plat: 12000- 23000 Kč
SOU praxe 2 roky jeřábnický průkaz (možno i s propadlým průkazem zaškolíme) nástup možný ihned pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení. Kontakt předem telefonicky!
plat: 13000 Kč
Pracovní náplň: Samostatně zajišťuje technolog. přípravu výroby spolupracuje s oddělením konstrukce a vývoje navrhuje a vyvíjí společně s dodavateli nové technologie koncepty linek a zavádí je do výroby zpracovává projektové práce navrhuje a zajišťuje náhradní technologie pro zajištění výroby stanovuje technolog. postupy toky včetně požadavků na nářadí stroje a ostatní technologickou dokumentaci s ohledem na efektivnost procesu. Vyjadřuje se k návrhům techn. změn prověřuje je a dohlíží na jejich realizaci zpracovává dokumentaci a zavádí do ní techn. změny operativně řeší technické problémy navrhuje opatření ke snížení nákladů plní další úkoly uložené nadřízeným. Požadujeme: VŠ SŠ technické strojírenské zaměření praxe na obdobné pozici v oblasti automotive výhodou znalost norem ISO 9001; VDA a ISO TS 16 949 orientace v technické a výkresové dokumentaci znalost práce na PC – MS Office (Excel Outlook PowerPoint) organizační schopnosti technické myšlení kreativita znalosti statistických metod řízení výroby výhodou aktivní znalost AJ slovem i písmem znalost NJ výhodou ŘP B. Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu určitou 18 měsíců zázemí silné a stabilní společnosti mzdové ohodnocení odpovídající uvedené pozici zaměstnanecké výhody
plat: 24000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>