hlásit se předem telefonicky od 10.00 do 12.00 hod. spolehlivost ranní a odpolední směna volné víkendy i svátky
plat: 10000 Kč
pouze noční směna někdy může končit i ve 2.00 hod. praxe v míchání nutná dobrý zdravotní stav pracovitost spolehlivost
plat: 15000- 20000 Kč
ŘP sk. C E profesní průkaz práce v Libereckém kraji hlásit se předem telefonicky nebo e mailem
plat: 20000 Kč
Vzdělání: minimálně úplné střední odborné vzdělaní nejlépe VŠ zaměření personalistika personální práce andragogika. Praxe: odborná praxe 5 let v oblasti personalistiky. Znalost cizích jazyku: anglický jazyk výhodou. PC zručnosti: uživatelsky (operační systém Windows práce s Office Microsoft Outlook internet) SAP Power Point. Řidičský průkaz: skupina B. Vědomosti: základné znalosti Zákoníku práce pracovní právo personální managment ovládání technik spojených s výběrovými pohovory vedením pohovoru se zaměstnanci základy firemní ekonomiky. Zručnosti: racionální myšlení a kreativita; schopnost motivovat a zručnost řešit problémy; schopnost rokovat a vyjednávat přesvědčovat; organizační schopnosti. Sociální kompetence: budování vztahů a asertivita; efektivita a odborná komunikace; věcnost ochota zdvořilost. Osobnostní kompetence: vysoké pracovní tempo; zodpovědnost; spolehlivost; schopnost snášet zátěž a vyrovnat se se stresem. POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: zabezpečuje personální zdroje podle potřeb společnosti; participuje při výběru pracovníků zabezpečuje předvýběrové a výběrové řízení inzerci; spolupracuje s vedoucími pracovníky při výběru nových zaměstnanců při přeřazovaní a skončení pracovních poměrů; vybírá personální agentury a s nimi spolupracuje v oblasti personálního leasingu zaměstnanců; spolupracuje s úřadem práce ohlédně získávání zaměstnanců; zabezpečuje všechny formality spojené s nástupem výstupem nebo přeřazením zaměstnance; vede personální administrativu osobní spisy přihlášky odhlášky změny apod.; spolupodílí se na tvorbě odměňování; zpracovává mzdy a vede mzdovou agendu; vypracovává plán vzdělávání sleduje jeho plnění a organizačně ho zabezpečuje; intenzivně sleduje vnitropodnikové personální klima predikuje možné problémy a informuje svého nadřízeného; participuje na přípravě programu sociální péče o zaměstnance; dohlíží na ochranu osobních údajů zaměstnanců; navrhuje změny vnitřních předpisů týkajících se činnosti v závislosti od všeobecných legislativních změn v České republice; vykonává administrativní práce podle pokynu ředitele tvoří podklady pro prezentace. Podrobný životopis zasílejte na emailovou adresu: nora.bozgaiova@matador automotive.sk
plat: 20000- 28000 Kč
Vzdělání: minimálně úplné střední odborné vzdělaní nejlépe VŠ zaměření kvalita produkce. Praxe: odborná praxe 5 let v oblasti kvality ve výrobním podniku nejlépe automotive. Znalost cizích jazyku: anglický nebo německý jazyk aktivně. PC zručnosti: uživatelsky (operační systém Windows práce s Office Microsoft Outlook znalost SAPu znalost měření pos. měřidly znalost SPC a jeho vyhodnocování znalost 5S 6S) Řidičský průkaz: skupina B. Vědomosti: trvalé zlepšovaní statistické metody znalost v oblasti nápravných opatření znalost v oblasti řízení politiky kvality a politiky EMS ISO TS 16949:2009 projektové řízení APQP VDA PPAP G8D procesní FMEA POKA YOKE AUTOVUE SPC MSA FORMEL Q EMPB. Zručnosti: organizační schopnosti schopnost kontrolovat a hodnotit věcnost ochota zdvořilost v komunikaci. Sociální kompetence: schopnost poučit se z chyb schopnost řešit problémy. Osobnostní kompetence: flexibilita a adaptace samostatnost a ochota spolehlivost zodpovědnost. POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: přebírá informace od zákazníka s ohledem na reklamace školí do vnitra firmy; navrhuje nápravné opatření k účinné prevenci vzniku interních a externích neshodných výrobků; samostatně organizuje konání tuzemských a zahraničních reklamací zodpovídá za ne a rozhoduje o způsobu vyřízení reklamací; zpracovává výkazy vyplývající z reklamačního jednání: " paretova analýza uznaných reklamací zákazníků analýza trendu reklamací zákazníků po výrobcích podle počtu kusů paretova analýza reklamací podle zákazníků a interních neshodných výrobků " přehled materiálových nákladů použitých na opravu reklamovaných výrobků za měsíc; rozhoduje o opravách a použití opravených neshodných výrobků; kontroluje porušení technol. disciplíny a upozorňuje na nedostatky zainteresovaných pracovníků a upozorňuje na závady které by mohly být příčinou zhoršení kvality požaduje jejich odstranění; zpracovává a aktualizuje org. směrnice a prac. postupy pro činnost úseku kvality v návaznosti na budování systému kvality podle ISO a rady 9000 VDA 6.1. ISO 14001 a ISO TS 16949:2009; řeší rozbory v otázkách kvality výroby; projednává stav kvality výrobků a zúčastňuje se realizace přijatých nápravných opatření při zjišťování kvality výrobků. Podrobný životopis zasílejte na emailovou adresu: nora.bozgaiova@matador automotive.sk
plat: 20000- 30000 Kč
Kontrola velkých produktů měřicí činnost reporting. Praxe v automotive vítána. Zaslat životopis na e mail: svecova.m@reva.cz nebo vachalova.k@reva.cz
plat: 12000- 17000 Kč
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE: zavádění a stabilizace procesů opatření pro zefektivnění výroby uvolnění výroby a realizace nových náběhů zajištění strojního vybavení nářadí zajištění preventivních opatření kvality zodpovědnost za technickou přípravu výroby schvalování změn procesu a úprav technologie podílí se na přípravě a spravuje fyzickou zásobu a objednávání výrobních tools a fixtures. POŽADAVKY: VŠ vzdělání nejlépe technického směru dobrou orientaci v technických výkresech a dokumentaci komunikativní a aktivní přístup k řešení problémů výbornou znalost práce na PC (Excel Word PowerPoint) aktivní znalost AJ vysoké pracovní nasazení otevřenost změnám kreativitu schopnost týmové spolupráce samostatnost analytické schopnosti praxe na obdobné pozici min. 1 rok NABÍZÍME: zázemí silné zahraniční společnosti odpovědná a zajímavá práce možnost dlouhodobé spolupráce odpovídající finanční ohodnocení + další benefity nástup možný ihned nebo dle dohody
plat: 25000 Kč
ÚSO s maturitou(bez vyučení)strpjní znalost práce na PC (3D SolidWorks SolidEdge AutoCad MS Office internet e mail) znalost čtení výkresové dokumentace samostatnost spolehlivost technickémyšlení AJ pasivní řidičský průkaz sk.B Nabízíme zajímavou práci v maldeém kolketivu podnikové stravování
plat: 17000 Kč
praxe v oboru hlásit se předem telefonicky
plat: 13000 Kč
Vzdělání VŠ nebo ÚSO ekonomické. Požadavky: znalost účetnictví 5 let praxe jako samostatná ý účetní (podvojné účetnictví fakturace účtování majetku a odpisů) pokladní operace styk s bankami příprava uzavírkových prací zpracování daňových přiznání souhrnných výkazů DPH zpracování mezd a mzdová uzavírka controllingové operace příprava podkladů a zpracováni rozpočtu společnosti znalost pracovního práva spolupráce s personálním oddělením při jejich činnostech zpracováni podkladů z výroby logistiky kvality ředitele společnosti znalost práce s PC (Word Excel Power Point) podmínkou ŘP sk. B znalost Aj výhodou. Podrobný profesní životopis je potřebné zaslat na e mail: nora.bozgaiova@matador automotive.sk
plat: 24000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 další >>