Liberecké romské sdružení přijme pracovníka v sociálních službách na pozici terénního pracovníka v Liberci. Náplní práce bude pracovat zejména se sociálně vyloučenými osobami a pomáhat jim v řešení krizových situací. Požadujeme minimálně vyučení čistý trestní rejstřík a alespoň základní znalosti práce na PC. Nutná je výborná znalost prostředí sociálně vyloučených lokalit v oblasti. Nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e mail: tsp@lrs.cz. Další informace poskytne Antonín Gábor koordinátor sociálních služeb na tel.: 773 981 070
plat: 14000- 16000 Kč
Liberecké romské sdružení přijme sociálního pracovníka na pozici která bude zodpovídat za naplňování standardů kvality sociálních služeb dle vyhl. č. 505 2006 Sb. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka (§ 110 odst. 4) z. č. 108 2006) čistý trestní rejstřík výborná znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B. Další popis práce na WWW.LRS.CZ (sekce Terénní sociální práce). Upřednostníme zkušenosti s prací v sociálních službách či neziskové organizaci. Nabídky ve formě strukturovaného životopisu a písemné představy o zavádění standardů kvality sociálních služby v LRS zasílejte na e mail: tsp@lrs.cz. Další informace poskytne Antonín Gábor vedoucí terénních programů tel.: 773 981 070.
plat: 15000- 20000 Kč
HOKAMI CZ s.r.o. je firma vyrábějící elektroniku v ČR a v zahraničí. V současné době hledáme do našeho obchodního oddělení uchazeče na pozici pracovníka nákupu. Pracovní náplní je nákup materiálu pro výrobu optimalizace cen dodavatelů dodacích podmínek atd. Vhodný á uchazeč ka musí ovládat velmi dobře anglická jazyk musí mít ukončené vysokoškolské vzdělání musí být ochoten na se učit novým věcem musí být zodpovědný á s chutí něčeho dosáhnout. Hledáme uchazeče ku který á je komunikativní a je vhodný á pro týmovou práci. Nástup je možný ihned. Pracovištěm je nová budova HOKAMI v průmyslové zóně JIH. Kolektiv obchodního oddělení je velmi mladý a velmi progresivní.
plat: 20000 Kč
pracovní poměr se zkušební dobou 2 měsíce vstupní školení a další zaškolení zdarma možnost profesionálního růstu vzdělání SŠ popř. vyučení komunikativnost zaslat životopis e mailem
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: marinování a obalování kuřecích produktů. Požadavky: zájemce musí být flexibilní pozitivní a čistotný. Zaslat životopis e mailem
plat: 64 Kč
Liberecké romské sdružení o.s. přijme sociálního pracovníka na pozici vedoucího nízkoprahového zařízení pro děti a mládež v Zákupech u České Lípy a Hrádku nad Nisou. Požadujeme splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon práce sociálního pracovníka (§ 110 odst. 4) z. č. 108 2006) čistý trestní rejstřík výborná znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B. Popis práce na WWW.LRS.CZ (sekce Nízkoprahové komunitní centrum). Upřednostníme zkušenosti s prací v sociálních službách či neziskové organizaci. Nástup od 1. 1. 2012. Nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e mail: kc@lrs.cz. Další informace poskytne Michal Beňák vedoucí programu NZDM tel.: 777 574 468.
plat: 14000- 18000 Kč
zájemce musí být pozitivní komunikativní flexibilní zasílat životopis e mailem
plat: 64 Kč
znalost práce na PC uživatelská znalost MSO znalost Aj případně Nj ŘP sk. B zázemí stabilní společnosti odměňování dle dosažených výsledků další vzdělávání vč. jazyků podle kolektivní smlouvy mimo jiné pružná pracovní doba
plat: 22000- 28000 Kč
řidičský průkaz řízení osobních automobilů skupina B praxe min. 1 rok v zahraniční dopravě hlásit se předem e mailem
Vzdělání: minimálně úplné střední odborné vzdělaní. Praxe: odborná praxe 3 roky v oblasti kvality ve výrobním podniku nejlépe automotive. Znalost cizích jazyku: anglický nebo německý jazyk výhodou. PC zručnosti: uživatelsky (operační systém Windows práce s Office Microsoft Outlook znalost SAPu znalost měření pos. měřidly znalost SPC a jeho vyhodnocování znalost 5S 6S). Řidičský průkaz: skupina B. Vědomosti: znalost v oblasti nápravných opatření systému řízení politiky kvality znalost v oblasti aplikace SPC práce s optickým mikroskopem práce s přístrojem na PÚ Deltascope FISCHER. Zručnosti: odborné a technické zručnost kontrolovat. Sociální kompetence: schopnost poučit se z chyb zručnost řešit problémy věcnost ochota zdvořilost v komunikaci. Osobnostní kompetence: flexibilita a adaptace samostatnost a ochota spolehlivost zodpovědnost. POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: vykonává kontrolu kusů při zahájení prvních kusů a odsouhlasuje v případě kladných výsledků kontroly sériové výroby; odděluje neshodné výrobky od shodný produkce a určuje neshodné výrobky na opravitelné a neopravitelné; vykonává měření tvarově složitých dílů v souladu s tech. dokumentací pevnými a pohyblivými měřidly jako jsou: číslicové odchýlkoměry a digitální měřidla; výsledky měření zaznamenává do registračních karet kde je zavedená statistická regulace a výsledky zaznamenává do regulačních karet kvality X R ; úzce spolupracuje při zavádění nových metod zkoušení a kontrol vyplývajících z budovaní nového systému řízení kvality v podniku; vykonává kontrolu pracovníků výroby a správnosti vyplňování identifikačních karet a jejich potvrzení. Podrobný životopis zasílejte na emailovou adresu: nora.bozgaiova@matador automotive.sk
plat: 19000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 další >>