POŽADAVKY: VŠ vzdělání s technickým zaměřením technické znalosti znalost práce s PC a MS Office časová flexibilita analytické a komunikační schopnosti častá práce v zahraničí Odborné znalosti: ISO TS 16949:2002 SAP R 3 Access APQP PPAP G8D FMEA APIS znalost výhodou IMDS PSW (vzorkování) znalost výhodou přejímka měřících prostředků statistické metody specifické požadavky zákazníků v Automotive praxe v oboru řízení kvality jazykové znalosti: němčina angličtina jiné požadavky: řidičský průkaz sk. "B" KONTAKT: zaslat strukturovaný životopis do 29.7. 2011 na e mailovou adresu: Janotova.J@duraauto.com ověřeno: 15.7.2011
plat: 25000- 30000 Kč
Místo výkonu práce: Vodňany Pracovní poměr na dobu neurčitou Pravděpodobný termín nástupu: 1.9.2011 POŽADAVKY: způsobilost k právním úkonům bezúhonost vysokoškolské vzdělání ekonomického technického nebo právního směru dobrá znalost práce s PC (MS Office) ŘP"B" délka odborné praxe 5 let Písemnou přihlášku do výběrového řízení zašlete nejpozději do 12.8.2011 na adresu Městský úřad Vodňany nám. Svobody 18 I 389 01 Vodňany. Obálku označte heslem "výběrové řízení jednatel společnosti s ručením omezeným Městské hospodářství Vodňany spol. s.r.o." Přihláška musí obsahovat tyto údaje: jméno přijmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP nebo dokladu o povolení pobytu (u cizího státního občana) datum a podpis Povinné přílohy přihlášky: strukturovaný životopis výpis z evidence rejstříku trestů ne starší 3 měsíce (originál) doklad o prokázání předpokladů stanovených zákonem č. 451 1991 Sb. v platném znění (ověřená kopie) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Další požadavky: předložit v písemné formě koncepci dalšího rozvoje společnosti s ručením omezeným Městské hospodářství Vodňany spol. s.r.o. v rozsahu maximálně dvou stran formátu A4. K tomu je možné využít Výroční zprávy za roky 2009 a 2010 které jsou na internetových stránkách www.vodnany.eu v odkazu "úřední deska".
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: Komplexní zajišťování činnosti odboru v oblasti státní správy v rozsahu svěřeném stavebním úřadům a úřadům územního plánování obcí s rozšířenou působností dle zákona č. 183 2006 Sb. Komplexní zajišťování činnosti odboru v oblasti samosprávy v rozsahu stanoveném organizačním řádem popř. ZM RM starostou města nebo tajemníkem MěÚ. Zajišťování výkonu činností odboru vyplývajících z předpisů vydaných městem či vnitřních předpisů vydaných MěÚ. Vedení stavebně správních řízení vyplývajících z ustanovení zákona č. 183 2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu v platném znění a vyhlášek č. 499 2006 Sb. 501 2006 Sb. 503 2006 Sb. 526 2006 Sb. 268 2009 Sb. Zajišťování různorodých odborných agend stavebního úřadu: např. územní řízení řízení o stavebním povolení řízení o odstranění stavby. Podmínky VŘ na uchazeče: " ÚSO nebo VŠ vzdělání v oboru stavebním nebo architektonickém VŠ vzdělání výhodou ZOZ(zvláštní odborná způsobilost) v daném oboru výhodou " praxe ve vedoucí funkci min. 3 roky Poždavky pro vznik pracovního poměru: " praxe na stavebním úřadě ve veřejné správě min. 3 roky " dobré znalosti stavebního zákona a příslušných prováděcích předpisů " dobré znalosti právních předpisů zejména zákona o obcích a správního řádu " občanská bezúhonnost " bezvadné vystupování " dobrý zdravotní stav " psychická odolnost " možnost přesčasové práce " řidičský průkaz skupiny "B" " výborná uživatelská znalost práce s PC (zejména WORD EXCEL VITA apod.) " výhodou je znalost místních poměrů odborná způsobilost ve stavebním oboru nebo územním plánování a ve správním řízení. Platové zařazení po zapracování je v 10 11 tarifní třídě (v rozpětí 23 28tis. Kč) osobní ohodnocení po zapracování. Přihlášku je možno předkládat pouze v písemné formě a musí obsahovat: a) jméno příjmení a titul uchazeče b) datum a místo narození uchazeče c) státní příslušnost uchazeče d) místo trvalého pobytu uchazeče e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu jde li o občana cizího státu f) datum a podpis uchazeče K přihlášce je nutné zvlášť přiložit tyto následující doklady: životopis ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se výše uvedených požadavků a náplně práce výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Písemné přihlášky do výběrového řízení lze podávat v termínu do 15. 8. 2011 nejdéle do 12:00 hodin na adresu: Městský úřad Blatná tř. T. G. Masaryka 322 388 01 Blatná nebo osobně na podatelnu MěÚ Blatná. Obálku označte heslem: "Výběrové řízení pracovník OVÚP" a slovem NEOTEVÍRAT dále ji opatřete jménem a adresou odesílatele. Podrobné informace podává tajemnice MěÚ Ing. Jana Kroupová tel.: 383 416 102. Účastníci budou o dalším průběhu výběrového řízení písemně vyrozuměni do 31. 8. 2011. Nástup do zaměstnání je možný 1. 9. 2011 nebo dle dohody. Na přihlášky v obálkách neoznačených nebo označených jiným způsobem či doručených po uvedeném termínu nebude brán zřetel. Dříve podané žádosti o zaměstnání nejsou považovány za přihlášky podle této výzvy a nebude na ně brán zřetel.
plat: 23000- 28000 Kč
podrobné podmínky výběrové řízení na obsazení funkce vyhlášeno na http: www.volyne.eu nabidka pracov příhlášky s požadovanými doklady je nutno doručit nejpozději do 1.8.2011 do 11 hodin osobně na podatelnu MěÚ nebo poštou na adresu Ing. Václav Valhoda Město Volyně náměstí Svobody 41
plat: 21000 Kč
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B zkoužky na vysokozdvižný vozík není podmínkou Vhodné i pro absolventy Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok pracovní doba 9.00 17.00 NÁSTUP: ihned KONTAKT: nejdříve telefonicky sjednat schůzku č. 604855591 604542793
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a aktuální fotgrafii na adresu : info@moira.cz Do předmětu uvádějte heslo OSTROV
plat: 12000- 14000 Kč
POŽADAVKY: způsobilost k právním úkonům bezúhonnost VŠ vzdělání ekonomické technické nebo právní dobrá znalost práce s PC (MS Office) délka odborné praxe min. 5 let Písemnou přihlášku do výběrového řízení zaslat do 12.8.2011 na adresu MěÚ Vodňany nám. Svobody 18 I 389 01 Vodňany. Obálku označit "výběrové řízení jednatel společnosti s ručením omezeným Městské hospodářství Vodňany spol. s.r.o." PŘIHLÁŠKA MUSÍ OBSAHOVAT: jméno příjmení titul datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP datum a podpis POVINNÉ PŘÍLOHY: struktorovaný životopis výpis s evidence trestů ne starší 3 měsíce(originál) doklad o prokázání předpokladů dle zákona č.451 1991 Sb. v platném znění (ověřená kopie) ověřená kopie dokladu o nejvyšším vzdělání DALŠÍ POŽADAVKY: Předložit v písemné formě koncepci rozvoje společnosti Městské hospodářství Vodňany spol.s.r.o. v rozsahu max. 2 stran A4. K tomu je možné použít Výroční zprávy za roky 2009 a 2010 které jsou na www.vodnany.eu v odkazu "úřední deska"
KALIČ: obsluha a programování kalicí pece (nastavení správné teploty dle technické dokumentace) obsluha lisu (založení do přípravku dle výkresu spuštění stroje). Požadujeme: základní znalost práce na PC znalost čtení technických výkresů fyzickou zdatnost a odolonost vyšším teplotám manuální zručnost odpovědnost pracovní nadšení. Nabízíme: smlouvu na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito spravedlivé finanční ohodnocení podle pracovní morálky a výkonu bohaté zaměstnanecké výhody a benefity. V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis na výše uvedený mail nebo na adresu.
plat: 13500- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 další >>