POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 108 2006 Sb. min.VOŠsociální nebo bakalářské popř. magisterské vzdělávání sociálního zaměření ŘP"B" aktivní řidič bez´honnost dobré komunikační schopnosti znalost práce na PC empatie schopnost práce v týmu flexibilita NÁSTUP: pravděpodobně od 1.1.2012 KONTAKT: zasílejte životopisy na e mail: reditelka@charita strakonice.cz nejpozději do 2.12.2011. Úspěšní uchazeči budou přizváni k ústnímu pohovoru.
plat: 12500- 14000 Kč
výrobce automobilových komponentů hledá pro závod v Blatné projektového technika pro oddělení kvality POŽADAVKY: VŠ nejlépe technického zaměření časová flexibilita schopnost pracovat v týmu znalost práce s PC a MS Office technické znalosti a zájem o obor odborné znalosti v oblasti řízení kvality (ISO TS 16949:2009) výhodou praxe min. 1 2 roky ve strjírenské výrobě v rámci AUTOMOTIVE nutností zájem o rozvoj v oblasti strojírenské technologie nutností schopnost komunikace v AJ nebo NJ při nástupu nutná VÝHODY: moderní pracovní prostředí s využitím nejnovějších technologií zaměstnanecké benefity (závodní stravování týden dovolené navíc příspěvek na dopravu do zaměstnání rehabilitační péče penzijní připojištění ..) v rámci této pozice časté pracovní výjezdy do zahraničí KONTAKT: zaslat strukturovaný životopis na e mail janotova.j@duraauto.com do 30.9.2011 ověřeno 29.8.2011
plat: 25000- 33000 Kč
obor: nejlépe chovatel popř. truhlář tesař klempíř zedník elektrikář apod. řidičský průkaz skupiny B manuální zručnost komunikativnost časová flexibilita dobrý vztah ke zvířatům požadovaná praxe 2 roky v oboru nejlépe jako chovatel nebo veterinární služby zaměstnanec se bude starat o psy tzn.krmení ošetřování venčení čištění kotců drobné řemeslnické práce týkající se oprav a údržby areálu pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení pracovní doba: nepravidelná turnusová 1xza tři týdny služba o víkendu pracoviště: psí útulek ve Strakonicích výhody: dovolená navíc stravenky nejprve poslat životopis poštou nebo emailem: stepanka.sudova@tsst.cz
plat: 11000- 13000 Kč
POŽADAVKY: vyučen nebo SŠ v oboru elektro ŘP"B" znalost trhu a materiálu výhodou komunikativní a vyjednávací schopnosti praxe výhodou NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se stávajícími zákazníky vyhledávání nových zákazníků práce s nabídkami a zakázkami Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení Místo výkonu práce: Strakonice nová adresa až po rekonstrukci objektu Písecká 285 NÁSTUP: od 1.12.2011 nebo dle dohody KONTAKT: zaslat životopis na e mail: v.koncelik@ biesse.cz
plat: 17000 Kč
POŽADAVKY: vyučen v oboru elektro znalost elektroinstalačního materiálu výhodou popřípadě podmínkou pokud není vyučení v oboru Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení Místo výkonu práce: Strakonice nová adresa až po rekonstrukci objektu Písecká 285 NÁPLŇ PRÁCE: prodej elektroinstalačního materiálu svítidel zakládání zboží příprava zakázek NÁSTUP: od 1.12.2011 VÝHODY: stravenky KONTAKT: zaslat životopis s písemnou nabídkou na e mail: zamestnani@biesse.cz
plat: 14000 Kč
pracoviště: Strakonice pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců kontakt: pí. Medková Zdeňka 7246211787
plat: 10800 Kč
POŽADAVKY: vzdělání SŠ ekonomického směru praxe minimálně 3 roky ve vedení účetnictví znalost práce na PC podvojné účetnictví psaní na stroji ŘP"B" NÁSTUP: od 1.2.2012 KONTAKT: zaslat písemnou nabídku spolu s životopisem do 20.1.2012 na e mail: martin troubil@seznam.cz nebo na adresu: ARGO Vodňany Čičenická 1192 II 389 01 Vodňany Bližší informace na tel. p. Bezděkovský 736 443 315
plat: 15000- 17000 Kč
Požadujeme: Svářecí průkaz metodu CO2 manuální zručnost preciznost pracovní nadšení; ochota pracovat přesčas; třísměnný provoz; pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení. V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis na výše uvedenou mailovou adresu nebo poštou. Výběrové řízení proběhne v lednu.
plat: 13000- 25000 Kč
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny "B" Rozvoz zboží po celé ČR KONTAKT: zaslat životopis na e mail: euroline cz@quick.cz
plat: 15000 Kč
POPIS PRACOVNÍ POZICE: kontakt se zákazníkem řešení zákaznických reklamací příprava 8D reportu návrhy a realizace nápravných opatření spolupráce s oddělením výroby a vývoje
plat: 30000- 40000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 další >>