POŽADAVKY: vyučení v oboru truhlář nebo tesař manuální zručnost praxe vítána VÝHODY: podnikové stravování KONTAKT: telefonicky p. Krejsa 604 257 150
plat: 14000 Kč
POŽADAVKY: vyučení v oboru strojírenství praxe výhodou zručnost Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení NÁSTUP: ihned VÝHODY: podnikové stravování týden dovolené navíc KONTAKT: p. Mašková 383 342 458
plat: 15000- 16000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: na starosti přidělený region a zákazníky ve městě a okolí vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky prodej autodílů poradenství zákazníkům informování zakazníků o akcích novinkách atd. POŽADAVKY: obchodní zkušenosti komunikativnost uživatelská znalost práce na pc vysoké pracovní nasazení časová flexibilita znalost problematiky automobilových náhradních dílů je výhodou VÝHODY: zázemí úspěšné a stále se rozvíjející se společnosti mobilní telefon stravenky možnost odborného i profesního růstu možnost ovlivnivnit své ohodnocení ( provize dle prodeje).
NÁPLŇ PRÁCE: prodejce autodílů poradenství zákazníkům informování zákazníků o akcích novinkách atd POŽADAVKY: obchodní zkušenosti kumunikativnost uživatelská znalost práce na PC vysoké pracovní nasazení časová flexibilita znalost problematiky automobilových náhradních dílů je výhodou VÝHODY: zázemí úspěšné a stále se rozvíjející společnosti mobilní telefon stravenky možnost odborného i profesdního růstu možnost ovlivnit své ohodnocení ( provize dle prodeje). KONTAKT: telefonicky p. Krupka
POŽADAVKY: vyučení v oboru praxe 1 rok KONTAKT: telefonicky p. Šálek 606 571 247
plat: 10000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení KONTAKT: v případě zájmu telefonicky kontaktovat p. Hradská nebo p. Mašek 383 332 083
plat: 11000 Kč
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny "B" NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o rozvoz zboží po celé ČR + SR Pracovní doba 1 směnná 8 16.30h dle dispozic jízdy KONTAKT: v případě zájmu zaslat písemnou nabídku a životopis na e mail: euroline cz@quick.cz nebo telefonicky p. Jirsa 383 323 032
plat: 15000 Kč
POŽADAVKY: vyučení v oboru kuchař ka praxe minimálně 1 2 roku ve studené kuchyni Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení Pracovní doba 3.30 12h VÝHODY: týden dovolené navíc podnikové stravování NÁSTUP: ihned KONTAKT: telefonicky p. V. Bečka 383 343 055
Pracovní doba začíná ve 2h ráno. Telefonicky kontaktovat. p. Rychtář 602 506 121
plat: 20000 Kč
POŽADAVKY: min. SŠvzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) cit pro obchod tzv. "tah na branku" 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC ŘP"B" NABÍZÍME: hrubá mzda + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení NÁSTUP: ihned V případě zájmu zasílajte životopisy na e mail: bartreality.zamestnani@gmail.com Kontakt pro informace pouze telefonicky na tel. 606 669 026
plat: 10000- 75000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 další >>