profese: učitel výpočetní techniky a matematiky + částěčně správce sítě POŽADAVKY: vzdělání VŠ aprobace VT + matematika Vhodné i pro absolventy Nástup: od 1.9.2012 KONTAKT: Vierer M. Mgr. tel.: 383 321 220 723 510 059 e mail: info@euroskolastrakonice.cz
plat: 18000- 22000 Kč
Jedná se o pracovní místo na pozici" kuchař" převážně se jedná o znalost vaření italské kuchyně (pizza) POŽADAVKY: vyučení v oboru kuchař minim. 2 roky praxe přednostně se znalostí italské kuchyně KONTAKT: Nquyen Van Hai tel.: 777 565659
plat: 18000 Kč
Jedná se pracovní místo pro cukrárnu CAFÉ MOZART. POŽADAVKY: vzdělání SOU obor vzdělání nerozhoduje vyučení v oboru je výhodou komunikativnost zájem o práci spolehlivost Nástup: ihned KONTAKT: Kozáková Vladimíra tel. 736 521 178
plat: 10000- 12000 Kč
profese: řidič sanitárního vozu Vhodné zejména pro uchazeče z Blatné a blízkého okolí POŽADAVKY: ŘP "B" praxe v řízení 2 roky výhodou sanitární kurz NÁSTUP: ihned VÝHODY: příplatek za pohotovostní služby KONTAKT: tel.p. Herzig 602 434 388
plat: 12000- 14000 Kč
Náplň práce: skladové hospodářství veškerá administrativní činnost s tím spojená celková podpora oddělení logistiky. Požadujeme: aktivní znalost německého jazyka znalost práce na PC znalost systému SAP výhodou praxe z oddělení logistiky výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení. V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na níže uvedenou adresu nebo doručte osobně na recepci do naší firmy. Do předmětu zprávy prosím uveďte název pozice o kterou se ucházíte. Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení je pondělí 16.7.2012 06:00 hodin.
plat: 17000 Kč
POŽADAVKY: vučení v oboru kuchař ka KONTAKT: telefonicky v době od 9 16h p. Prajer 602 409 225
plat: 15000 Kč
POŽADAVKY: vyučení v oboru truhlář ŘP"B" Pracovní poměr na dobu určitou do 1.10.2012 KONTAKT: Hauser tel.: 776 244 206 e mail: truhlarstvi.hauser@seznam.cz
plat: 9000- 16000 Kč
profese: řidič skup. "C" + "E" POŽADAVKY: profesní průkaz časová nezávislast spolehlivost trestní bezúhonnost nutná praxe a zdravotní způsobilost dle zákona Nástup: ihned KONTAKT: Soukupová Marie tel.: 383838010 e mail:
plat: 20000- 25000 Kč
SŠ VŠ akt.zn.AJ slovem i p ísmem ŘP"B" aktivně PC Excel Word PowerPoint doba urč.do října 2013 zástup za MD zabezpečení agendy děkana podklady pro denní program tlf.hovory návštěvy zajištění porad protokoly z porad korespondence org.schopnosti
plat: 25000 Kč
Jedná se procovní místo na pozici: "prodejce prodejkyně nových vozů" POŽADAVKY: minimálně středoškolské vzdělání odbornou znalost v oblasti prodeje finančního poradenstí a ekonomiky obchodní a komunikační dovednosti nadprůměrná znalost práce na pC znalost cizího jazyka N nebo A (slovem i písmem) pečlivost flexibilita a loajalita nadšení pro motorismus NÁSTUP: dle dohody PLATOVÉ PODMÍNKY: fixní plat+ porvize (15000 35000) NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti závodní stravování možnost profesionálního růstu s možností obsazení klíčové pozice ve společnosti penzijní připojištění KONTAKT: Liška J. tel.: 721 659 504 e mail: liska@auto strakonice.cz
plat: 15000- 35000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 další >>