NÁPLŇ PRÁCE: redakční vydavatelská a administrativní činnost věděcko technických informací FROV JU editování časopisu Bulletin propagačních materiálů odborných tiskovin doktorských prací a to jak v českém tak i v anglickém jazyce plnění dalších úkolů spojených s pracovištěm knihovny a VTI POŽADAVKY: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání znalost práce s PC (MS Office Word Excel) aktivní znalost anglického jazyka pečlivost a ochotu se učit novým věcem řidičský průkaz sk.B aktivní řidič ka výhodou je zkušenost s prací na obdobné pozici VÝHODY: získání pracovních zkušeností v oblasti vědecko technických informací zajímavá práce v příjemném pracovním prostředí zaměstnanecké benefity (stravování dovolená navíc) platové zařazení podle Mzdového předpisu JU ze 6.8.2008 (nástupní mzda 20 000 25 000Kč podle délky praxe po uplynutí zkušební doby možnost navýšení). Přihlášky do výběrového řízení s odborným životopisem a doklady o vzdělání zašlete do 27.10.2011 se značkou "Redaktor ka FROV JU" na adresu: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích Fakulta rybářství a ochrany vod kancelář děkana Zátiší 728 II 389 25 Vodňany nebo na e mail: sekretar@frov.jcu.cz tel. 387 774 601 (7 15.30h)
plat: 20000- 25000 Kč
POŽADAVKY: řidičský průkaz sk. "C" profesní průkaz NÁSTUP: ihned KONTAKT: telefonicky p. Rychtář 602 506 121 nebo e mail: jhst@quick.cz
plat: 13500 Kč
POŽADAVKY: alespoň 1 rok paxe v prodávání Praconí poměr na dobu neurčitou pracovní směna dvousměnná + 1x za 14 dní i sobota KONTAKT: telefonicky p. Rychtářová 728 108 401
POŽADAVKY: vzdělání SŠ ekonomického směru znalost práce na PC (MS Office) podmínkou samostatné vedení podvojného účetnictví 3 roky praxe ve vedení administrativních činností řidičský průkaz sk. B výhodou je znalost účetního programu STEREO Pracovní poměr na dobu určitou 1 2 roku s možností prodloužení VÝHODY: stravenky KONTAKT: zaslat profesní životopis na emailovou adresu: bedlivy.virgo@seznam.cz
plat: 15000 Kč
POŽADAVKY: vyučení v oboru kuchař ka Pracovní doba 5.45 14.15h ( 1x za 3 týdny 4 dny odpolední směna 11 19.30h) Pracovní poměr na dobu určitou zkušební doba š měsíce NÁSTUP: od 1.11.2011 KONTAKT: zaslat písemnou žádost s profesním životopisem do 15.10.2011 na adresu: Střední odborné učiliště Blatná U Sladovny 671 388 16 Blatná nebo e mail: vohryzkova@soublatna.cz
plat: 13660 Kč
požadovaná praxe řidiče NA min. 1 rok profesní průkaz podmínkou možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou ověřeno 22.9.2011
plat: 13000 Kč
POŽADAVKY: praxe v oboru Pracovní doba: zkrácená od 10.30 do 14.00 Pracovní poměr: na dobu neurčitou Výhody: podnikové stravování zdarma KONTAKT: tel. p. Kazbunda 607 835 308
plat: 5500 Kč
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském oboru znalost programování CNC praxe v oboru výhodou KONTAKT: osobně telefonicky nebo e mailem p. Malkus ověřeno 22.9.2011
kontakt: osobně nebo telefonicky obor vzdělání i stavební truhlář ověřeno 22.9.2011
plat: 12000 Kč
POŽADAVKY: vzdělání vysokoškolské NUTNÁ PRÁVNICKÁ FAKULTA Pracovní poměr na dobu určitou zástup za dočasnou pracovní neschopnost mateřskou a rodičovskou dovolenou KONTAKT: Ing. Kubelová 383 355 101 nebo zasílat životopis na e mail: bkubelova@osoud.sce.justice.cz
plat: 13110- 19750 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 další >>