Mzdové rozpětí je závislé na kvalifikaci a praxi v oboru. Nástup možný ihned.
plat: 14050- 21600 Kč
Vaší náplní práce bude: •Vedení týmu 20 lidí v oddělení údržby •Zajistit s týmem technickou dostupnost zařízení •Implementovat a následovat strategie údržby k zajištění systematického fungování údržby a neustálého zlepšování •Navrhovat školení a kursy k prohloubení znalostí podřízených pracovníků •Zodpovědnost za rozpočet oddělení údržby •Spolupracovat s externími dodavateli personálním oddělením nákupem a dalšími k dosažení cílů v oddělení Požadujeme: •VŠ technického směru nebo několik let zkušeností v údržbě •Vynikající organizační schopnosti •Vynikající řídící schopnosti •Motivace autorita rozhodnost zodpovědnost •AJ nebo NJ výhodou
plat: 40000- 60000 Kč
VHODNÉ POUZE PRO OZP OZZ jedná se o Chráněné pracovní místo. Kvalifikační předpoklady: ŘP sk. B praxe v řízení dodávky. Praxe v obchodní činnosti vítána. Základní plat: 9 000 Kč; Premie: 3 % z realizovaných zakázek obch. zástupce. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností jejího prodloužení. Kontakt: p. Berkyová tel.: 604 364 325 pondělí pátek 7:30 14:30 hodin; e mail: fipetmost@seznam.cz
plat: 9000 Kč
ASISTENT KA NÁKUPČÍ Požadujeme: STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ ZNALOST AJ nebo NJ NUTNÁ ! znalost jiného jazyka výhodou znalost PC řidičský průkaz sk. B nutný praxe vítána komunikativnost spolehlivost HLÁSIT SE TELEFONICKY 722 901 724 pí. Kučerková.
plat: 12000- 15000 Kč
CUKRÁŘ KA Pracoviště: Cukrárnička U Horů OD Prior. Požadujeme: VYUČENÍ V OBORU PODMÍNKOU! 3 roky praxe podmínkou! Platný zdravotní průkaz. Hlásit se předem tel. PO PÁ od 8.00 18.00hod. tel. 724 192 810.
plat: 11000- 14000 Kč
Obsazení volného místa podléhá režimu zákona č. 312 2002 Sb. (o úřednících) = výběrové řízení. Veškeré informace o výběrovém řízení včetně oznámení o vyhlášení výběrového řízení a vzorů povinných příloh najdete na stránkách statutárního města Most v sekci NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ případně na úřední desce. Přihlášky k výběrovému řízení POUZE v písemné formě na adresu: Magistrát města Mostu Radniční 1 2; 434 69 Most (přihlášky nelze zasílat prostřednictvím e mailu) nejpozději do 15. 3. 2011 – 15.00 hodin. K přihlášce nutno doložit: strukturovaný životopis výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Obálka s výrazným označením: "VŘ 13 2011 – referent (OSÚ)" a uvedením jména příjmení a adresy uchazeče.
plat: 14220 Kč
Podmínka: bakalářské vysokoškolské vzdělání zaměřené na sociální práci sociálně právní činnost. Znalost legislativy v obl. sociálních služeb a standardů kvality soc. služeb trestní bezúhonnost zdr. způsobilost organizační schopnosti komunikační a prezentační dovednosti samostatnost motivaci pro práci se seniory a s lidmi s postižením zkušenost a praxe v neziskové organizaci vítána.
plat: 7000- 12000 Kč
Obsazení volného místa podléhá režimu zákona č. 312 2002 Sb. (o úřednících) = výběrové řízení. Veškeré informace o výběrovém řízení včetně oznámení o vyhlášení výběrového řízení a vzorů povinných příloh najdete na stránkách statutárního města Most v sekci NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ případně na úřední desce. Přihlášky k výběrovému řízení POUZE v písemné formě na adresu: Magistrát města Mostu Radniční 1 2; 434 69 Most (přihlášky nelze zasílat prostřednictvím e mailu) nejpozději do 10. 3. 2011 – 15.00 hodin. K přihlášce nutno doložit: strukturovaný životopis výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Obálka s výrazným označením: "VŘ č. 11 2011 – referent (OKPaT)" a uvedením jména příjmení a adresy uchazeče.
Obsazení volného místa podléhá režimu zákona č. 312 2002 Sb. (o úřednících) = výběrové řízení. Veškeré informace o výběrovém řízení včetně oznámení o vyhlášení výběrového řízení a vzorů povinných příloh najdete na stránkách statutárního města Most v sekci NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ případně na úřední desce. Přihlášky k výběrovému řízení POUZE v písemné formě na adresu: Magistrát města Mostu Radniční 1 2; 434 69 Most (přihlášky nelze zasílat prostřednictvím e mailu) nejpozději do 8. 3. 2011 – 15.00 hodin. K přihlášce nutno doložit: strukturovaný životopis výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání čestné prohlášení (lustrační osvědčení) podle zákona č. 451 1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů (tento požadavek se nevztahuje na uchazeče narozené po 1. 12. 1971 Obálka s výrazným označením: "VŘ č. 9 2011 – vedoucí oddělení (OKPaT)" a uvedením jména příjmení a adresy uchazeče.
Náplň práce: samostatné vedení obchodních jednání až po uzavírání smluv budování a udržování vztahů se stávající klientelou vyhledávání nových odběratelů převodové objednávky Požadujeme: PC gramotnost na běžné uživatelské úrovni řidičský průkaz skupiny B umění jednat s klienty (v.u. praxe) spolehlivost samostatnost Obchodní talent a prodejní zkušenosti ideálně oblast strojírenství stavebnictví Trestní bezúhonnost vysoké pracovní nasazení NJ vítán. Nabízíme: Perspektivu v úspěšné české společnosti působící v oblasti prodeje do strojírenství stavebnictví mladý kolektiv odpovídající finanční ohodnocení práci na HPP mobilní telefon automobil stále zaměstnání podporu a školení Další odborný růst. V případě že se chcete účastnit výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Uveďte prosím níže uvedený text ve Vašem průvodním dopise. „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů které poskytuji společnosti Peddy v souladu se zákonem č. 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů.“ Vyřizuje p.Kuzebauch.Životopis zašlete na kuzebauch@peddy.cz.
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 další >>