MANAŽER KA TRHU PRÁCE Požadujeme: odborné vzdělání SŠ VŠ výborná znalost práce na PC ŘP sk. B zkušenost s projekty ESF komunikativnost profesionální vystupování samostatnost organizační schopnosti. Vlastní automobil podmínkou! HLÁSIT SE: zasílat životopisy e mailem: petrlikova.eva@ln.bfz.cz výběrové řízení proběhne 31.3.2011 v 10.00hod. na adrese společnosti podmínkou zaslat předem životopis! UCHAZEČI S DOPORUČENKOU Z ÚP: hlásit se předem telefonicky k domluvení schůzky p. Petrlíková tel. 414 120 793 ŽIVOTOPIS S SEBOU!
plat: 16000- 20000 Kč
náplň práce:práce s tiskárnama kontrola tiskáren (funkčnost tlak vzduchu apod.) spuštění tiskáren kontrola pozice potisku a stavu inkoustu případné míchání inkoustu a nastavení pozice tisku natištění 1 kusu a čekání na schválení QC výroba dle instrukcí a pracovních postupů vyčištění tiskáren a jejich následné vypnutí. Uchazeči dostavte se na výběrové řízení které probíhá každé pondělí středa pátek ve 13 00h.
plat: 8500- 11000 Kč
Servírka číšník vyučení ( s maturitou i bez) v oboru s praxí v restauraci s běžnou i složitou obsluhou znalost německého či anglického jazyka flexibilita pracovitost a spolehlivost.
plat: 10000- 14000 Kč
TECHNIK OPERÁTOR KA TISK POLEPŮ PLAGÁTŮ Požadujeme: vzdělání: ÚSV nebo ÚSO s matur. znalost práce na PC MS office Corel ŘP sk. B pasivní znalost AJ. HLÁSIT SE PŘEDEM TELEFONICKY p. Černá tel. 777 796 726.
plat: 15000- 18000 Kč
Vaší náplní práce bude: Provádět opravu na výrobních strojích a elektrických zařízeních Provádět preventivní údržbářské práce dle plánu Provádět dokumentace provedených prací Zajišťovat výměnu informací v týmu Požadujeme: SŠT nebo SOU elektrotechnického směru Platný certifikát dle vyhlášky 50 78 (alespoň § 5) Znalost elektrických schémat a čtení výkresových dokumentací Znalosti řídících systémů a robotů jako např. Simatic S5 S7 nebo ABB IRC5 výhodou Flexibilita a časová pohotovost
plat: 14000- 17000 Kč
Německý jazyk slovem i písmem nutný nejlépe rodilý mluvčí. Životopisy zasílat pouze e mailem do 25.3.2011.
plat: 20000 Kč
Nástup možný ihned. Zvláštní prémie. Příspěvek na stravování.
plat: 12000- 12000 Kč
Vaší náplní práce bude: Zodpovídat za nábor lidských zdrojů Odměňování a zaměstnanecké výhody Zajišťovat administrativu celého oddělení Udržovat záznamy týkají se všech zaměstnaneckých vztahů Bude pomáhat manažerovi lidských zdrojů při určitých činnostech spojených s vylepšováním firemního image Poznámka pro ÚP: Požadujeme: SŠ vzdělání Znalost Aj na komunikativní úrovni podmínkou Praxe na obdobné pozici výhodou Uživatelská znalost MS Office (Word Excel Power Point apod.) Znalost systému SAP výhodou Flexibilita komunikativnost ochota dále se vzdělávat
plat: 18000- 23000 Kč
UČITEL KA MATEMATIKY a FYZIKY Vzdělání: vyšší odborné bakalářské nebo vysokoškolské. Hlásit se předem telefonicky Mgr. Ziegler tel. 476 442 273 nebo e mailem: Ziegler@8zsmost.cz
plat: 16000- 21000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 další >>