inzerce dětské potřeby

Obchodní zástupci

Náplň práce: samostatné vedení obchodních jednání až po uzavírání smluv budování a udržování vztahů se stávající klientelou vyhledávání nových odběratelů převodové objednávky Požadujeme: PC gramotnost na běžné uživatelské úrovni řidičský průkaz skupiny B umění jednat s klienty (v.u. praxe) spolehlivost samostatnost Obchodní talent a prodejní zkušenosti ideálně oblast strojírenství stavebnictví Trestní bezúhonnost vysoké pracovní nasazení NJ vítán. Nabízíme: Perspektivu v úspěšné české společnosti působící v oblasti prodeje do strojírenství stavebnictví mladý kolektiv odpovídající finanční ohodnocení práci na HPP mobilní telefon automobil stále zaměstnání podporu a školení Další odborný růst. V případě že se chcete účastnit výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Uveďte prosím níže uvedený text ve Vašem průvodním dopise. „Souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů které poskytuji společnosti Peddy v souladu se zákonem č. 101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů.“ Vyřizuje p.Kuzebauch.Životopis zašlete na kuzebauch@peddy.cz.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 15000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2011

Firma: VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s.
Obec: Litvínov
Kontaktní e-mail:victoria.tesarova@seznam.cz
Kontaktní osoba Jaroslava Tesařová