Pouze pro OZP jedná se chráněná místa noční směny podmínkou vlastní automobil ! místo výkonu práce Hora sv. Kateřiny
plat: 8000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru 2 roky praxe Kontakt: telefonicky Po Pá: 8.00 20.00 hod. p. Ing. Vomáčka
plat: 17000- 20000 Kč
Obsazení volného místa podléhá režimu zákona č. 312 2002 Sb. (o úřednících) = výběrové řízení. Veškeré informace o výběrovém řízení včetně oznámení o vyhlášení výběrového řízení a vzorů povinných příloh najdete na stránkách statutárního města Most v sekci NABÍDKY ZAMĚSTNÁNÍ případně na úřední desce. Přihlášky k výběrovému řízení POUZE v písemné formě na adresu: Magistrát města Mostu Radniční 1 2; 434 69 Most (přihlášky nelze zasílat prostřednictvím e mailu) nejpozději do 13. 8. 2012 – 12.00 hodin. K přihlášce nutno doložit: strukturovaný životopis výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Obálka s výrazným označením: VŘ 17 2012: referent (ORaD) a uvedením jména příjmení a adresy uchazeče.
plat: 14220 Kč
Zavedená marketingová společnost hledá do svého týmu Telemarketingové pracovníky pro nové atraktivní projekty. Společnost TeleOne s.r.o. je telemarketingová firma orientovaná především na Telesales a dále d2d prodej momentálně čítající přes 40 zaměstnanců. Pracovní náplň telefonní prodej prodej telekomunikačních služeb prodej bankovních produktů Koho hledáme právě Vás pokud: Vás baví komunikovat s lidmi jste orientován a na výsledek rád a byste byl a členem dynamického kolektivu který Vás mezi sebe rád přivítá Co očekáváme vytříbené komunikační dovednosti chuť pracovat Co nabízíme profesionální zaškolení v oblasti direct marketingu práci v příjemném kolektivu možnost kariérního růstu Pokud splňujete to málo a máte zájem o to hodně co naše společnost poskytuje neváhejte a zašlete životopis na adresu job@teleone.cz Do předmětu zprávy prosím vepište "Telefonní konzultant". Těšíme se na Vás tým TeleOne s.r.o.
plat: 10500- 21000 Kč
Učitel ka matematiky fyziky. Hlásit se p. Ludvíková tel.: 476 442 273; e mail ludvikova@8zsmost.cz
plat: 20600- 25150 Kč
vedoucí prodejny (vzorková prodejna zárubní a dveří) Požadavky: základy PC ŘP sk. B 15 let praxe (v oboru vítáno) ochota pracovat přesčas příjemné vystupování pracovitost pečlivost spolehlivost poctivost. Náplň práce: péče o stávající obchodní partnery aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí vedení obchodní administrativy prodej interiérových dveří a zárubní kování vypracování cenových nabídek vedení menšího kolektivu. HLÁSIT SE: POUZE zasílat životopisy e mailem: pavel.bradac@sepos.cz
plat: 20000 Kč
po zapracování smlouva na dobu neurčitou
plat: 23000 Kč
regionální obchodní manažer ka pro pracoviště Most prac. pozice obchodník obchodní činnosti kontakt s klienty v regionu severních Čech. Požadujeme: znalost práce s PC ŘP sk. B obchodní zkušenosti. Uchazeči s doporučenkou z ÚP: hlásit se osobně na adrese firmy každé PO od 8.00 9.00hod. Ostatní uchazeči zasílejte e mailem strukturovaný životopis na e mail: blecha@ecof.cz
plat: 25000 Kč
Náplň práce: obsluha vstřikovacích strojů výměna nástrojů a forem seřizování strojů práce s materiálem údržba strojního vybavení. Požadujeme: min. SOU technického směru praxe s lisováním plastů na vstřikolisech vítána. El. vyhláška § 50 (elektronik) výhodou znalost hydrauliky pneumatiky výhodou. V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: irena.vlckova@mauriceward.com
plat: 15000 Kč
Požadujeme: praxe v oboru minimálně 3 roky odborná způsobilost v prevenci rizik a požární ochraně dokonalá znalost normy ČSN EN OHSAS 18001 všeobecné povědomí o normách ČSN EN ISO 14001 a 9001 uživatelská znalost MS Office řidičský průkaz skupiny B zkušenost s vedením zaměstnanců časová flexibilita zkušenost se zpracováním metodik a interních předpisů pro oblast řízení a výkonu BOZP a PO zkušenost s prováděním kontrol auditů a školení dobré komunikační schopnosti pasivní znalost AJ
plat: 15000- 21000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 další >>