inzerce dětské potřeby

pracovní doba od: 7.00 do: 15.30; požadujeme: ŘP sk. B
plat: 14000- 20000 Kč
vhodné pro oblast Podbořansko; max. Žatecko; požadujeme: ŘP sk. D; profesní průkaz; EEG; psychotesty
plat: 20000- 22000 Kč
MÍSTO POUZE PRO OZP; zkácený úvazek = 10 hodin týdně; jedná se o tvorbu správu a údržbu webových stránek prodejny Maják aktualizace nového sortimentu zboží doplňování informací na web aj.; POŽADUJEME: praxi 3 roky; spolehlivost; bezúhonnost výborná znalost práce na PC
plat: 4000 Kč
pracovní doba od: 7.00 do: 15.00
plat: 25000- 30000 Kč
nabídka práce
POUZE PRO ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ; ČÁSTEČNÝ ID či PLNÝ ID;
plat: 6000- 8000 Kč
pracovní doba od: 7.00 do: 15.30; požadujeme: praxi v oboru; ŘP sk. B
plat: 20000 Kč
pracovní doba od: 6.00 do: 14.30; požadujeme: AJ komunikativní úroveň; znalost MS Office Helios Orange; praxi min. 1 rok v požadovaném oboru
plat: 14000- 18000 Kč
pracovní doba od: 7.00 do: 15.30; požadujeme: praxi 3 roky
plat: 8000- 12000 Kč
požadujeme: fyzická zdatnost; znalost práce na PC (e mail + internet)
plat: 10000- 20000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: všeobecná podpora výroby; plánování řízení a kontrola prací ve svěřených oblastech; tvorba výrobních plánů vč. obsazenosti směn; návrhy nápravných a preventivních opatření jejich zavádění a zpětná vazba; kontrola naplňování výrobního plánu reporting výrobních výsledků; vedení školení kontrola hodnocení podřízených; kontrola a vyhodnocování systému 5S; POŽADUJEME: praxe ve strojírenství 3 5 let; AJ na komunikativní úrovni; organizační a řídící schopnosti; vedení lidí; znalost technického kreslení; ŘP sk. B; práce na PC
plat: 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další >>