Náplň práce: opravy a údržba osobních a nákladních vozidel opravy a výměny jednotlivých součástí podskupin a skupin součástí vozidla montáž dílů automobilového příslušenství řízení silničních motorových vozidel Požadujeme: vzdělání střední odborné (výuční list v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném) praxe v oboru výhodou ŘP skupin B a C profesní průkaz řidiče výhodou Nabízíme: motivující finanční ohodnocení perspektivní a zajímavé zaměstnání v prostředí renomované strojírenské společnosti možnost dalšího vzdělávání profesního růstu účast na zajímavých projektech
plat: 14000 Kč
NABÍZÍME: možnost trvalého pracovního poměru; motivující provizní systém; benefity za vedení podřízených; cestovní náhrady; služební telefon; zavedenou kancelář; POŽADUJEME: SŠ vzdělání; podíl budování rozvoje společnosti; loajalitu;
plat: 10000 Kč
pracovní doba:6:30 16:00 vzdělání zaměřené na pedagogiku pozitivní vztah k dětem schopnost pracovat ve smíšené třídě tvořivost hra na hudební nástroj motivační dopis a strukturovaný životopis vč. tel. kontaktu zasílejte na ms.rocov@seznam.cz
plat: 14000- 21000 Kč
MÍSTO POUZE PRO OZP (částečný nebo plný invalidní důchod); po domluvě možný i zkrácený úvazek; pracovní doba od: 6.00 do 14.00; požadujeme: praxi v oboru výhodou; ŘP sk. B výhodou
plat: 8000 Kč
POUZE PRO CIZINCE; VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE V KVĚTNU 2011 uchazeče zatím neposílat
pracovní doba 8:00 16:30
plat: 10000- 15000 Kč
pracovní doba od: 6.30 do: 18.00 a od: 18.30 do: 6.00; požadujeme: základní znalosti elektrotechniky; vyhláška 50 výhodou; manuální zručnost; zkušenosti s pájením elektronických součástek; samostatnost; schopnost řešit problémy; aktivní přístup; ochota učit se nové věci; základy angllického jazyka výhodou; ochota pracovat ve směnném provozu; denní a noční směny; praxe v oboru výhodou
plat: 17000- 20000 Kč
PŘEDPOKLADY PRO VZNIK PRACOVNÍHO POMĚRU: státní občanství ČR u cizích státních příslušníků trvalý pobyt na území ČR min. věk 18 let způsobilost k právním úkonům morální a trestní bezúhonnost znalost češtiny; POŽADUJEME: VOŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s maturitou ovládání PC (Word Excel Outlook Express); znalost zákonů č. 128 2000 Sb. o obcích (obecní zřízení) č. 40 1964 Sb. občanský zákoník č. 106 1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím č. 229 1991 Sb. o úpravě vlastnických vztahů k půdě a jinému zemědělskému majetku č. 95 1999 Sb. o podmínkách převodu zemědělských a lesních pozemků č. 265 1992 Sb. o zápisech vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem; ŘP sk. B aktivní řidič; PŘIHLÁŠKU S UVEDENÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ: jméno a příjmení titul datum a míto narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP nebo číslo dokladu o povolení k pobytu číslo řidičského průkazu datum a vlastnoruční podpis zájemce DOLOŽENOU NÁSLEDUJÍCÍMI PŘÍLOHAMI: ověřeným dokladem o nejvyšším dosaženém vzdělání výpisem z rejtříku trestů ne starším 3 měsíce a životopisem ZAŠLETE NA Městský úřad Žatec nám. Svobody 1 438 24 Žatec k rukám vedoucího odboru vnitřních věcí NEJPOZDĚJI do 13.5.2011 do 9.00 hod. Obálku označte heslem "výběrové řízení referent MO".
plat: 14220- 21390 Kč
pracovní doba od: 7.00 do: 15.30; požadujeme: nutný odborný kurz pro pracovníky v sociálních službách dle zákona č. 108 2006 Sb.
pracovník(ce) pro přípravu zboží k expedici pracovní poměr vyžaduje zdravotní průkaz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další >>