další požadavky: dobré komunikační schopnosti praxe v oboru výhodou náplň práce: vyhledávání vhodných uchazečů vedení personální agendy péče o zaměstnance v průběhu celého zaměstnaneckého poměru příprava podkladů pro zpracování mezd správa personálního a docházkového systému komunikace s úřady; benefity: služební telefon příspěvek na penzijní připojištění možnost zvýhodných tarifů mobilního operátora aj.; hlášení s doporučenkou Po Pá od 9:00 do 15:00 ostatní telefonicky či emailem !
plat: 17000- 20000 Kč
pracovní doba od 6:00 praxe v oboru nutná v případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na email: kucera.stravovani@seznam.cz či jej popřípadě doručte osobně na výše uvedenou adresu a poté se Vám v případě zájmu ozveme zpět telefonicky
plat: 17000 Kč
pracovní doba od 6:30
plat: 12000 Kč
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Evropa i mimo EU; VHODNÉ PRO CIZINCE S TRVALÝM POBYTEM; POŽADUJEME: vyčení v technickém oboru výhodou; požadovaná praxe 10 let; profesní řidičák podmínkou; ŘP sk. C ŘP sk. E (kamion + návěs); ruský jazyk výhodou; spolehlivost; flexibilita; zodpovědnost; výpis z RT ne starší 3 měsíců; technická zručnost pro případnou poruchu auta; ZÁJEMCI NEJDŘÍVE TELEFONICKÝ KONTAKT
plat: 30000- 40000 Kč
Požadavky: řidičské oprávnění sk. C+E platný profesní průkaz oprávnění na jeřáb třídy D1 praxe 3 roky Náborové dny: PO 13:30 14:30 ČT 10:00 11:00 nebo po telefonické domluvě 725 415 861
plat: 11000 Kč
Náplň práce: údržba a čištění svěřených zařízení a nářadí stříhání zakružování lemování ohýbání plechů práce se skelnou vatou montáž a údržba zařízení kolejových vozidel další činnosti dle potřeb provozu Požadavky a podmínky: střední odborné (výuční list v oboru klempíř automechanik zámečník instalatér nebo v oboru příbuzném) praxe v oboru výhodou znalost technické dokumentace samostatnost pečlivost Smlouva na dobu neurčitou. Náborové dny: PO 13:30 14:30 ČT 10:00 11:00 nebo po telefonické domluvě 725 415 861
plat: 14000 Kč
požadujeme: vzdělání úplné SŠ; praxe ve mzdovém účetnictví a personalistice; uživatelská znalost práce na PC; ŘP sk. B; ochota práce přesčas; občasné služební cesty s denním návratem
plat: 15000 Kč
technik na přípravu vzorků rozřezy; požadujeme: praxe výhodou; dobrý zdravotní stav; znalost práce na soustruhu a brusce podmínkou
pracovní doba od: 7.30 do: 16.00; požadujeme: praxe výhodou
plat: 20000- 24000 Kč
pracovní doba 7:00 15:30 (nerovnoměrně rozvržená) poměr na dobu určitou za rodičovskou dovolenou vzdělání vysokoškolské jodnooborová psychologie trestní bezúhonnost psychodiagnostické vyšetření žádost +životopis zasílat poštou nebo na e mail:vkubelikova@vez.nse.justice.cz nebo vsrolova@vez.nse.justice.cz tel. 415779106 7
plat: 21150- 30290 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další >>