posílení týmu obchodního úseku Anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání německý nebo ruský jazyk výhodou. znalost práce na PC (Excel Word Powerpoint apod.) Hlášení s doporučenkou pouze středa 12 14 hod. (jiné hodiny neakceptujeme). Ostatní zájemci zasílejte životopisy na email: petrzilkova.a@epl.cz
plat: 20000 Kč
praxe v oboru vítána vyučen v oboru Zájemci zasílat životopisy na email: dmasaze@seznam.cz příp. telefonický kontakt 723 855 939 (ráno od 8.00 do 10.00 odpoledne po 18.00 hod.)
plat: 10000 Kč
náplň práce: mechanik opravář provádí opravy obráběcích strojů a zařízení včetně zajišťování stanovených preventivních prohlídek Požadavky: čtení dokumentace strojů Ovládání NC a CNC systémů způsob hlášení uchazeče s doporučenkou: po pá od 9.00 do 15.00 hod ostatní uchazeči: telefonicky emailem
plat: 16000 Kč
požadujeme: dokončené VŠ příp. SŠ vzdělání technického směru zaměřené na strojírenství předchozí praxe min. 2 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti dobrá znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949 VDA ISO 14001 dobrá znalost práce s PC (MS Office) znalost technické dokumentace znalost NJ výhodou orientace na zákazníka. Náplň práce: řešení kvalitativních problémů kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků spolupodílení na tvorbě dokumentace ZÁJEMCI O TUTO POZICI ZASÍLEJTE EMAILEM ŽIVOTOPISY NEVYDÁVAT DOPORUČENKY!
plat: 25000 Kč
Pro našeho klienta automotive se specializací na ocelové lisované výrobky hledáme schopné a spolehlivé pracovníky do výroby Náplň práce: obsluha lisovacího stroje na výrobu ocelových součástek pro automobilový průmysl Požadujeme: SOU SŠ VZDĚLÁNÍ podmínkou zkušenost s prací ve výrobní společnosti ideálně v automobilovém průmyslu spolehlivost a pracovitost možnost pracovat ve 3 směnném provozu (ranní odpolední noční 8 mi hodinové směny) dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost čistý trestní rejstřík možnost vlastní dopravy do průmyslové zóny (není možné se dopravovat autobusem) znalost sváření metodou TIG velkou výhodou Nabízíme: příležitost v nově otevírané renomované zahraniční společnosti s možností osobního rozvoje práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou v případě spokojenosti dlouhodobá spolupráce plat: 14 000 Kč Pracoviště: Žatecko průmyslová zóna Triangle Nástup: únor březen 2012 Váš strukturovaný životopis zasílejte na e mailovou adresu chomutov@indexnoslus.cz Nezapomeňte uvést název pozice o kterou se ucházíte a telefonické spojení na Vás. Z kapacitních důvodů pokud Vás nebudeme kontaktovat do 2 týdnů byl vybrán jiný uchazeč.
plat: 14000- 14000 Kč
operátor v Call centru místo výkonu práce Dobroměřice Nečišská 451 aktivní telemarketing aktivní prodej na základě telefonického oslovení klientů samostatné vedení obchodních případů až po uzavření smlouvy Požadujeme: předcházející zkušenosti na obdobné pozici komunikační a obchodní dovednosti příjemný hlasový projev bez vad řeči orientaci na zákazníka aktivní přístup k práci pozitivní myšlení týmového hráče uživatelskou znalost PC chuť učit se a vydělávat nabízíme: perspektivu dlouhodobé spolupráce motivující finanční ohodnocení provize z prodeje (mzda + prémie) kariérní a profesní růst pružnou pracovní dobu s možností individuálního plánování směn pozici vhodnou i pro studenty matky na RD aktivní důchodce V případě zájmu o danou pozici zašlete svůj životopis s přiloženou fotografií a motivačním dopisem na clientel@clientel.cz. Vybrané uchazeče budeme telefonicky kontaktovat s pozvánkou na osobní schůzku.
plat: 8900 Kč
praxe vítána nejprve telefonický kontakt pí Nováková tel.: 724 077 686
plat: 9000 Kč
místo výkonu práce Morava a Slezsko zájemci o prac. pozici nejlépe z Moravy a Slezska německý či anglický jazyk pokročilá úroveň praxe ve strojírenství obsluha CNC strojů práce s hliníkovým materiálem flexibilnost schopnost sám se rozhodovat komunikativnost reprezentativní a příjemné vystupování
plat: 20000- 40000 Kč
práce na živnostenský list (200h měsíc) spolehlivost a schopnost řešit nastavené úkoly nejdříve kontakt e mailem či telefonicky
plat: 15000- 20000 Kč
svařování CO nemusí být vyučen může být po rekvalifikaci Nejprve domluvit telefonicky schůzku p. Žežulka tel: 603168310
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další >>