nabídka práce
RECEPČNÍ znalost AJ NJ vhodné i pro absolventy
plat: 9500 Kč
ČÍŠNÍK SERVÍRKA HOTEL U DUBU turnusová pracovní doba strava a ubytování kontakt předem telefonicky 722 703 873 483 394 075 pí Cónová nebo p. Novák
plat: 9000 Kč
FIREMNÍ SEMINÁŘE ŠITÉ NA MÍRU SPOLEČNOSTEM Hledáme: VEDOUCÍ OBCHODNÍ SKUPINY pro PRAHU. Jedná se o vedení obchodního týmu obchodní jednání s firmami aktivní vyhledávání zakázek. Požadujeme: KOMUNIKATIVNOST CHUŤ JEDNAT S LIDMI UMĚNÍ PLÁNOVAT VLASTNÍ ČAS IMAGE PROFESIONÁLNÍ VYSTUPOVÁNÍ SAMOSTATNOST. Nabízíme: JISTOTU DLOUHODOBÉHO UPLATNĚNÍ NADSTANDARDNÍ SPRAVEDLIVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ MOŽNOST KARIERNÍHO POSTUPU ČISTÁ PŘÍJEMNÁ A PESTRÁ PRÁCE. Pracovní doba 9:00 17:00h. Příjem od 35.000 Kč (www.SKOLENI USPECH.cz) Strukturované životopisy volitelně s fotkou posílejte na: smetana.uspech@email.cz (do předmětu emailu uveďte na jakou pozici reagujete "Manažer Praha" posílejte i telefonní číslo)
plat: 35000 Kč
pozice: obsluha čerpací stanice Shell pobočka LIBEREC
plat: 13000- 18000 Kč
KUCHAŘ KA jedná se o indickou a nepálskou kuchyni (absolvování kurzu v přípravě těchto pokrmů) předem tel. kontakt !!
plat: 8000 Kč
ruční lisování do kovových forem jedná se o fyzicky náročnou práci zvedání těžkých břemen praxe vítána 1 směna (5 30 13 30 hod.) po zaučení úkolová mzda
plat: 15000- 20000 Kč
SOU kuchař i bez praxe kontakt telefonicky 603 261 081 nebo osobně 7 14 00 hodin
plat: 12000 Kč
praxe výhodou min. ukončené středoškolské vzdělání ŘP sk.B životopis zasílat e mailem do 20.10.2011
plat: 14000 Kč
Náplň práce : komunikace (písemná telefonická osobní) s francouzsky mluvícími zákazníky nabídka sortimentu zboží zpracování objednávek a jejich postoupení výrobě účast na výstavách popř. služební cesty k zákazníkům Jazykové znalosti: FRANCOUZŠTINA + znalost AJ výhodou + ŘP B výhodou Mzda: od 15 000 (po zkušební době navýšení) Životopisy e mailem na: jitka.vavrova@detesk.cz
plat: 15000 Kč
znalost montáže bednění pracoviště Liberec průmylová zóna Sever zaslat životopis e mailem popř. se hlásit předem telefonicky
plat: 100 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 další >>