Pro pracoviště ve Vimperku. prac.doba PO až PÁ od 7 do 20 hod. směny v SO+ NE hrubá mzda 8000 + odměny 0 8000 Telefonický kontakt předem nutný Požadavky : čistý trestní resjtřík praxe v oboru vítána není podmínkou poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem. Certifikát "Strážného" výhodou životopisy zasílat na e mail: jaroslava.pokorna@doson.eu Případné tel. informace na tel. 739 683 785 p. Pokorná.
plat: 8000 Kč
Pracovní smlouvu lze prodloužit na dobu neurčitou. Výhodou: znalost statistických metod znalost práce s měřidly a vzdělání USO elektro.
plat: 19000 Kč
manuální zručnost informace podá Ing.Kopáčik tel.731 106 832
plat: 10000 Kč
Pracovní náplň: • Provádění transférů výroby • Péče o produkty • Návrhy a implementace konstrukčních změn do výroby • Práce na projektech • Zodpovědnost za odbornou péči svěřených produktů • Řešení zákaznických reklamací a zpracování QDS případů Požadavky: • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektro slaboproud • Komunikativní znalost NJ nebo AJ • Nadstandartní znalost práce na PC (Word Excel) SAP výhodou • Samostatnost flexibilita zodpovědnost komunikace schopnost se rozhodnout loajalita V případě zájmu získáte bližší informace na telefoním čísle 388 452 313 personální oddělení
plat: 25000- 30000 Kč
Pro Zdíkov. Pracovní úvazek plný od 6:00 do 14:30 hod. na dobu 1 roku s možností prodloužení. Úklid kanceláří a přilehlých prostor. Info podá p. Hana Zajacová na tel. č. 387 411 907. Schůzku nejdříve domluvit telefonicky.
plat: 9500 Kč
Info podá p. Hana Zajacová na tel. č. 387 411 907. Schůzku domluvit telefonicky! Úklid výrobních hal.
plat: 4000- 4500 Kč
info podá Michaela Sochová na tel. 775 115 059 vhodné pro uchazečky které jsou v invalidním důchodu (I. nebo II. stupeň). 50 Kč hod. Pracovní doba ve 2. směnách v rozmezí od 9 19:30 hodin dle rozpisu služeb.
Podmínkou ŘP sk. D dobrý zdravotní stav a bezúhonnost doložená čestným prohlášením. Bližší informace p. Kotlík tel. 386 100 190 602 438 094.
plat: 18000 Kč
info podá p. Alois Přibyl 603 571 216 nebo info@bohemica rustica.cz. Požadavky AJ aktivní čínština aktivní práce na PC.
plat: 10000- 14000 Kč
info podá p. Ing. Straková na tel. 603 172 530 schůzku domluvit předem telefonicky. Možnost ubytování. Praxe vítána. Životopisy posílat na e mail coating@tekona.cz.
plat: 10000- 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 další >>