Podmínkou praxe alespoň jede rok. Bližší informace a životopis na e mail : bryndova.marie@post.cz.
plat: 13000 Kč
a) předpoklady pro výkon funkce: stanovené §5 zákona č.563 2004Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů znalost problematiky školských právních a ekonomických předpisů organizační a řídící schopnosti znalost práce na PC aprobace pro I. stupeň ZŠ b) adresa doručení přihlášky: osobně na OÚ Zbytiny Zbytiny 3 384 41 Zbytiny ve dnech Po a St od 8 do 17h. poštou Obec Zbytiny Zbytiny č.p.3 384 41 Zbytiny c) obsahové náležitosti přihlášky a termín jejího podání: strukturovaný profesní životopis koncepce rozvoje školy(max.strany A 4) lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu funkce ředitele ky školy výpis z řejstříku trestů(ne starší 3 měsíce nebo potvrzený doklad o jeho vyžádání) doklad o průběhu zaměstnání a délce pedagogické praxe včetně pracovního zařazení (např. pracovní smlouvy potvrzení zaměstnavatelů atd.) úředně ověřené kopie dokladů o dosaženém vzdělání(diplom vysvědčení o státní závěrečné zkoušce případně doklady o dalším vzdělání maturitní vysvědčení) písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkursního řízení ve smyslu zákona č.101 2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. čestné prohlášení podle §4 odst.3zákona č.451 1991 Sb. ve znění pozdějších předpisů (nedokládají uchazeči narození po 1.prosinci 1971) d) termín podání přihlášky: nejpozději do30.5.2011 Obálku označte nápisem“Konkurs ZŠ Zbytiny neotvírat“ e) informace na: tel.388 337 075 mob.777 842 222 e mail obec@zbytiny.cz
plat: 20000 Kč
Turnusové služby směna 12 hod. Možnost zaučení. Informace pí. Krnáčová tel. 774222229.
plat: 9000- 10000 Kč
ÚSO s maturitou v oboru radiologický laborant ( asistent) vzdělání v oboru radiologický laborant (asistent) je podmínkou praxe v oboru vítána není podmínkou svědomitost spolehlivost vedle jednosměnného provozu se též slouží pohotovostní služby možnost přidělení služebního bytu. Informace pí. Janoušková tel. 388 600 295
plat: 15000- 20000 Kč
ÚSO ekonomický směr praxe alespoň 5 let v podnikatelské sféře. Zkušenost s účtováním gastro příp. hotelových služeb. Znalost účetnictví podnikatelů s vazbou na daňovou problematiku a vyhodnocování inventur. Znalost programu Premier výhodou. Životopisy zasílat na e mail: hralova@kt ros.cz Informace podá pí. Hralová tel. 777 790 798
plat: 15000 Kč
Výběrové řízení na post účetní se bude konat dne 10. 6. 2011 od 9 hodin. Nástup bude od července 2011. Podmínky pro zájemce: Vzdělání úplné střední odborné ekonomického směru Znalost podvojného účetnictví a práce na PC Plat bude stanoven dle počtu odpracovaných let v oboru (základ se bude pohybovat kolem 14 500Kč). Zájemci se mohou přihlásit do 6. 6. 2011 na adrese zs@zlatastezka.cz.
plat: 14500 Kč
Informace podá p. Zajacová na tel. 387 412 898 nebo 606 736 173. Trestní bezúhonost podmínkou.
plat: 10000 Kč
Podmínkou je svářečský průkaz na CO2 a praxe v oboru 5 let. Informace podá pan Flachs na tel. 603 938 178.
plat: 15000- 16000 Kč
Pracovní náplň: údržba a opravy elektroinstalace vyhláška 50 78 Sb. svářečský průkaz výhodou výběrové řízení proběhne 26.5.2011 ve 14.00 hod.
plat: 19000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení po zapracování zaměstnanecký deputát. Kontakt: p.Půbal M. 724438903
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 další >>