nábor pro firmu Michala Hrdličky volat p. Vladimíru Hrdličkovi na tel. 737 236 350 vždy jen po 15. hodině!!! Určeno pro obsazení uchazeči ze sledovaných skupin podle § 33 ZoZ. Možnost prodloužení pracovního poměru nad uvedenou dobu.
plat: 8000- 10000 Kč
kontrolor kvality výrobků na výrobní lince rozhodování o uvolnění materiálu a výrobků pro další zpracování odpovědnost samostatnost střední škola s maturitou jsou podmínky pro výkon této práce praktický test na pracovišti před nástupem zaučení v provozu s zaškoleným spolupracovníkem
plat: 14500- 17000 Kč
Vyučení v oboru prodavač nebo zahradník praxe v prodeji vítána péče o rostliny a jejich prodej bezúhonnost. Plat + osobní ohodnocení. Informace p. Ryšánek tel. 775 049 381.
plat: 10000- 12000 Kč
Krátkodobé zaměstnání. Praxe vítána. Turnusová pracovní doba krátký dlouhý. info podá p. Kocán na tel. 602 452 194
plat: 8000 Kč
Montáž kabelových svazků. Pouze pro občany se ZP ČID nebo PID. Zkrácený pracovní úvazek 6 hod denně. Informace p. Janoušek tel. 388 311 355
plat: 7500 Kč
info podá buď p. Voldřichová na tel. 737 236 354 nebo p. Hrdlička Vladimír tel. jen po 15hod.!!! na tel.737 236 350. Práce spojené s montáží kabelů a kancelářských potřeb. Určeno výhradně pro uchazeče se zdravotním znevýhodněním.
Na poloviční úvazek přijmeme pracovnici administrativy pro pomocné administrativní práce. Pouze uchazeči z Netolicka.
plat: 6000 Kč
Uchazeč zašle strukturovaný životopis na adresu: info@uniwellcz.cz. Poté bude pozván na osobní pohovor k jednateli společnosti . Požadujeme samostatnost odpovědnost umění rozhodovat a řídit lidi . Pokud bude navíc i technické vzdělání a praxe budou nabídnuty individuelní podmínky.
plat: 19000- 24000 Kč
Náplň práce: předávání a přebírání vozidel od zaměstnanců. Není nutná znalost jazyka. Preferujeme uchazeče z Netolic a nejbližšího okolí.
plat: 12000 Kč
Vyučení ve stavebním oboru ( zedník tesař truhlář). Zednické a tesařské práce montáž sádrokartonů. Praxe vítána řidičský průkaz sk. "B" výhodou. Informace p. Kukulík tel. 777 215 461.
plat: 17000- 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 další >>