prodavač pokladní pro prodejnu Rossmann Prachatice zkrácený úvazek 20 hodin týden vhodné i pro absolventy životopisy a dotazy zasílejte na e mailovou adresu pavla_kucerova@rossmann.cz prodejna informace neposkytuje
plat: 5000 Kč
Náplň práce: přímá práce s dětmi a mládeží příprava akcí aktivní zapojování dětí do společenského života preventivní programy poradenství krizová intervence. Nabízíme: tvořivou a zajímavou práci s dětmi a mládeží osobní a profesní růst průběžné vzdělávání Požadujeme: splnění odborné způsobilosti sociálního pracovníka dle zákona 108 2006 Sb. bezúhonnost flexibilita tvořivost ochotu vzdělávat se osobnostní předpoklady pro práci s dětmi v NZDN jedná se o poloviční úvazek (20 hod týdně) nástup od 1.9.2011 zájemci zašlou životopis na adresu: traore@portusprachatice.cz do 10.8.2011 Bližší informace na tel. 722 928 192 nebo www.portusprachatice.cz
plat: 7240 Kč
Zásadní požadavky na uchazeče: . Dokončené VŠ vzdělání (obory sociální nebo zdravotně sociální); . Čistý rejstřík trestů; . Dobrá znalost práce na PC (WORD EXCELL internet e mail Benefit7); . Dobrá znalost trhu práce v místním regionu a znalost zákonů vztahující se k zaměstnanosti (tj. Zákona č. 435 2004 Sb. a Zákona č. 262 2006 Sb.); . Min. 1 rok zkušeností z administrací ESF projektů (vč. publicity a zadávání veřejných zakázek); Další požadavky: Dobré komunikační dovednosti schopnost konstruktivního myšlení dobrá znalost českého jazyka alespoň základní orientace v legislativě týkající se oddlužování. Uchazeči kteří splňují všechny zásadní požadavky zašlou na adresu Farní charity Prachatice do 29.7.2011 do 12 00 hodin následující dokumenty: . Strukturovaný životopis. . Ověřenou kopii dosaženého vzdělání (kompletní Diplom Suplement). . Originál Výpisu z rejstříku trestů – nesmí být starší 3 měsíců. . Popis svých zkušeností s administrací ESF projektů – název projektu; cíl projektu; popis pracovní pozice kterou v projektu zastával la a popis získaných zkušeností z projektu. Osobní pohovory s uchazeči budou probíhat dne 3.srpna 2011 od 10 00 hodin v kanceláři Farní charity Prachatice Vodňanská 7 Prachatice 1. patro traktu A číslo dveří 206. Doplňující informace k výběru pracovníka podá: Mgr. Michaela Veselá tel. 607 768 118 e mail: reditel.prachatice@charita.cz.
plat: 15000- 19000 Kč
Podmínkou praxe 2 roky v oboru. Bližší informace p. Braumová tel. 602 127 179.
plat: 11000 Kč
Středoškolské vzdělání obor nerozhoduje aktivní znalost NJ a RJ komunikativní schopnosti. Infromace p. Šenkýř tel. 724 754 434.
plat: 20000 Kč
vyučení nebo základní škola
prodej lesní a zahradní techniky předvedení techniky při prodeji požadavky: práce s PC RP komunikace se zákazníky nabízené výhody: stravné oblečení pracovní místo pro prodejnu v Prachaticích a ve Vimperku
plat: 14000- 25000 Kč
oprava čtyřkolek lesní a zahradní techniky (pily sekačky zahradní traktory...) pracovní místo pro prodejnu v Prachaticích požadavky: práce s PC RP nabízené výhody: stravné oblečení
Středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru není podmínkou znalost práce na PC (Word Excel internet) 4 5 x měsíčně práce i ve druhé směně dobrá komunikativní schopnost. Písemné přihlášky spolu s životopisy doručit na e mail: pasakova@memfis.cz. Kontaktní osoba: Pasáková Darja tel.: 388303021 e mail: pasakova@memfis.cz fax: 388 303 010
plat: 13000 Kč
práce v moderním provozu vhodná i pro absolventy v oboru znalost CNC programu výhodou stravenky dovolená navíc
plat: 18000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 další >>