vzdělání: v sociální psychologické nebo pedagogické oblasti splnění požadavků na sociálního pracovníka dle zák.č.108 2006Sb. o sociálních službách bezůhonnost dobré organizační a komunikační schopnosti dobrá znalost práce na PC předpoklady k samostatné i týmové práci komunikativnost ochota práce v odpoledních a večerních hodinách motivační dopis + životopis zasílat na e mail: dan.horyna@os prostor.cz
plat: 16000- 19000 Kč
PRACOVNÍK CE MĚSTSKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA ÚSO znalost AJ nebo NJ organizační a komunikační schopnosti příjemné vystupování flexibilita uživ. znalost práce na PC (MS Office internet) výborná znalost Sobotky a jejího okolí (region Český Ráj) PD na 1 směnu PP na dobu neurčitou výše mzdy 12 000 Strukturovaný životopis zašlete do 25.3.2011 na e mail: mks@sobotka.cz nebo do kanceláře Městkého kulturního střediska Sobotka nám. Míru 3.
plat: 16000- 17000 Kč
Délka požadované praxe: 2 roky Popis pracovního místa*) VYPRACOVÁNÍ ROZPOČTŮ NA DODÁVKY A INSTALACE TZB PŘÍPRAVA MATERIÁLU NA ZAKÁZKY KOORDINACE NA SOUVISEJÍCÍ PROFESE Plná zodpovědnost za materiálovou přípravu zakázky montážní kapacity. Kontrola dodaných a montovaných dílů na stavbě dle PD. Specializace (zkoušky průkazy jazykové znalosti PC) BEZPODMÍNĚČNĚ NUTNÉ : PRAXE V OBORU TZB KLIMATIZACE VZT ZTI UT SVIŽNÁ PRÁCE NA PC XLS PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE ZKUŠENOSTI S IS ZODPOVĚDNOST DŮSLEDNOST FLEXIBILITA VELKOU VÝHODOU : PRACOVNÍ POZICE JE SILNĚ ORIENTOVÁNA NA VÝSLEDKY A SCHOPNOSTI JEDNOTLIVCE
plat: 17500- 18500 Kč
Požadujeme: nutná prokazatelná praxe ve vedoucí pozici velkého podniku. Zájemci nejprve zašlou své CV v AJ a ČJ na uvedený mail
plat: 19000 Kč
prac.doba od 6.00 hod. nebo od 7.00 hod. dle domluvy praxe 5 let prac.poměr na dobu určitou ověřeno dne 9.2.2011 aktuálnost tohoto místa najdete na stránkách:www.portal.mpsv.cz sz
plat: 8000 Kč
předák lisařů organizační schopnosti důslednost a preciznost vedení lidí plánování činností provozu flexibilita práce na chráněné dílně
plat: 10000- 13000 Kč
nabídka práce
strukturovaný životopis zasílat na: info@kobercehit.cz
plat: 17000- 18000 Kč
PODMÍNKOU: vyučen vyšší odborné vzdělání výhodou v oboru elektro znalost práce s PC činnost dle vyhlášky 50 78 Sb. ŘP skupiny B lékař. doporučení NÁPLŇ PRÁCE: projektování kabelových a vzdušných energetických zařízení nízkého i vysokého napětí Platové ohodnocení: 15.000 Kč dle kvalifikace. Kontakt denně od 7 30 13 30 hod. nebo na tel. čísle 777 784 938 e mail: hostalek@martia.cz
plat: 20000- 25000 Kč
náplň práce: zabezpečení analýzy neshod výrobku na výstupním auditu testu dlouhodobé spolehlivosti a zákaznických stížností iniciace nápravných opatření získávání dat pro příslušná KPI technická podpora při zavádění nových produktů vytváření pravidelných reportů zákazníkovi i managementu spolupráce s dalšími odděleními; požadujeme: VŠ technického směru (elektro IT) AJ středně pokročilý znalost ISO 9001:2000 ISO 14001výhodou znalost základních nástrojů pro řízení kvality výhodou znalost MS Office (Excel Power Point Outlook); uchazeči zašlou životopis ve strukturované formě na uvedený mail
prvotní kontakt nejprve po tel. mzda 10000 Kč + cestovní náhrady členství v družstvu VITIKON je podmínkou pro přijetí do pracovního poměru
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>