Nabízíme: pracovní poměr či DPP nebo DPČ. Náplní práce jsou pomocné práce spojené s údržbou zeleně a venkovních prostor společnosti. Výhodou je zkušenost práce s křovinořezem motorovou pilou řidičský průkaz skupiny B T. Nástup možný ihned.
plat: 10000 Kč
PP na dobu určitou s možností prodloužení. Požadavky:velmi dobrá znalost na PC samostatnost komunikativnost časová flexibilita schopnost týmové práce. ŘP sk. B praxe v médiích min. 1 rok přehled o regionálním dění. Návštěva pouze po předchozí telef. domluvě se šéfredaktorem p. Vaňkem.
plat: 15000 Kč
náplň práce: zadávání dat do SAP evidence materiálu příjem a výdej komunikace s ostatními odděleními; požadujeme:praxi ve skladovém zásobování zkušenost s prací v SAP podmínkou MS office excel outlook flexibilita týmovost komunikativnost schopnost práce pod tlakem pečlivost zodpovědnost; náborový den Út 8 11 hodin; místo výkonu práce Kutná Hora a Pardubice (místo vhodné pro uchazeče z východočeského regionu); pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
plat: 16000 Kč
zkušenost s vedoucí pozicí informačními a řídícími systémy praxe ve strojírenství a znalost práce na PC životopisy zasílat e mailem
plat: 22000 Kč
Samostatná a zodpovědná práce podle výkresové dokumentace v zakázkové výrobě: www.svmetal.cz Životopisy zasílejte na mail: stoklasova@svmetal.cz
Požadujeme: SŠ VOŠ ekonomického směru praxe v oboru vítána (znalost podvojného účetnictví praxe s fakturací vedení pokladny skladů evidence docházky apod.). Znalost alespoň jednoho neslovanského jazyka výhodnou řidičský průkaz skupiny B ochota pracovat a učit se novým věcem. Nástup možný ihned Nabízíme: stabilní zázení v rozvíjející se společnosti motivující finanční ohodnocení týden dovolené navíc moderní pracovní prostředí dotované stravování atd.
plat: 14000 Kč
KALIČ: obsluha a programování kalicí pece (nastavení správné teploty dle technické dokumentace) obsluha lisu (založení do přípravku dle výkresu spuštění stroje). Požadujeme: základní znalost práce na PC znalost čtení technických výkresů fyzickou zdatnost a odolonost vyšším teplotám manuální zručnost odpovědnost pracovní nadšení. Nabízíme: smlouvu na dobu určitou s možností následného prodloužení na neurčito spravedlivé finanční ohodnocení podle pracovní morálky a výkonu bohaté zaměstnanecké výhody a benefity. V případě zájmu o pracovní pozici zašlete Váš životopis na výše uvedený mail nebo na adresu.
plat: 8000 Kč
nabídka práce
tel. kontakt po pá od 8:00 20:00 hod.
plat: 14000- 18000 Kč
Práce na PC základní ovládání fotoaparátů pouze pro OZP chráněná dílna. Volat do 14.00 hod.
plat: 18000- 21000 Kč
dotované stravování valorizace mezd
plat: 21000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>