VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM; I ABSOLVENT; výborná znalost ČJ podmínkou; znalost práce na PC podmínkou; znalost cizího jazyka výhodou; samostatnost čas. flexibilita; PD Po Pá zkr.úvazek 5 hod den 11:00 16:00; struktur.životopis posílat POUZE na email krupasova@pravniveci.cz (s uvedením místa o které máte zájem) do 20.5.2011; kandidáti budou kontaktováni telefonicky.
plat: 11000 Kč
znalost originální čínské kuchyně znalost čínského jazyka z provozních důvodů
plat: 8000 Kč
Popis pozice: správa informačních systémů a LAN řešení SW i HW problémů podpora uživatelů implementace nových technologií. Požadavky: SŠ VŠ vzdělání v oboru analytické myšlení samostatnost ochota se učit znalost OS Windows Office anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace Bližší informace podá Ing. Kuchař tel. 327 503 412 775 922 915 email zdenek.kuchar@nemkh.cz
plat: 15000 Kč
praxe min. 1 rok možnost ubytování. proplácení jízdného platí zaměstnavatel stravování
plat: 16000- 20800 Kč
náplň práce: vykládání kamionů fyzická manipulace s materiálem pomocí VZV inventarizace materiálu spolupráce s jinými odděleními; požadujeme: oprávnění na VZV (i propadlé přeškolení zajistíme) nutná praxe ve skladu zodpovědnost týmovost schopnost pracovat pod tlakem flexibilita; náborový den Út 8 11 hodin; pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
plat: 14500 Kč
náplň práce: zadávání dat do SAP evidence materiálu příjem a výdej komunikace s ostatními odděleními; požadujeme:praxi ve skladovém zásobování zkušenost se systémem SAP výhodou MS office excel outlook flexibilita týmovost komunikativnost schopnost práce pod tlakem pečlivost zodpovědnost; náborový den Út 8 11 hodin; místo výkonu práce Kutná Hora a Pardubice (místo vhodné pro uchazeče z východočeského regionu); pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
plat: 16000 Kč
zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou mzda dle délky praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání min.středoškolské se zaměřením na předškolní vzdělávání
plat: 9970- 13411 Kč
pracovní poměr na dobu určitou předpokládaná délka 3 roky (za mateřskou dovolenou) vzdělání Bc VŠ nejlépe zemědělského směru alternativně obory právní nebo technické (stavební geodézie kartografie) znalost práce na PC ŘP B
plat: 15420 Kč
Chodit na uvedenou adresu !!! Ale pracoviště bude v Carlsbad PLAZA.
plat: 10000 Kč
požadujeme časovou flexibilitu pracovitost samostatnost spolehlivost
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>