pracovník sociální péče pro přímou obslužnou péči směny 12hod podmínkou kurz pracovník sociální péče výhodou
plat: 11000 Kč
Hledáme obchodní zástupce pro oblast Čechy. Požadujeme charizmatické komunikativní a samostatné kandidáty. Aktivní vyhledávání a oslovování nových klientů prezentace nabízených produktů sjednávání zakázek péče o zákazníky. Znalost německého jazyka výhodou. Ohodnocení s přímou vazbou na pracovní výsledky. Možnost práce na živnostenský list. Výběrové řízení bude probíhat v okresech Litoměřice a Kladno. Životopis prosím zasílejte na job@teopra.cz
plat: 18000 Kč
Náplň práce: obsluha hydraulického nýtovacího lisu Požadujeme: zkušenost na obdobném stroji výhodou zručnost přesnost
plat: 12500 Kč
ošetřovatele exotických zvířat možno hlavní pracovní poměr nebo dohoda. Požadujeme kladný vztah ke zvířatům řidičský průkaz sk. B. Zkušenosti s péčí o zvířata a znalost anglického jazyka výhodou nástup možný ihned. Bližší informace e mailem na adrese lucy@animalsourcegroup.com
plat: 12000 Kč
Tvorba technologických postupů správa kmenových dat materiálů změnové řízení návrhy možných technických zlepšení ve výrobě SŠ VŠ technického směru základní znalost německého jazyka znalost Windows a Office znalost SAP výhodou
plat: 18000- 20000 Kč
Jednoduchá manuální práce u balicí linky. Manipulace s výrobky třídění výrobků na dopravníku. Úklid pracoviště. Vyučen nebo základní vzdělání s praxí 1 rok. Fyzická zdatnost zručnost. Práce vstoje. Zdravotní průkaz. Hygienické návyky. Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou 6 měsíců. 12 ti hodinové směny. Nepřetržitý provoz. Krátký dlouhý týden 6.00 až 18.00 hod. 18.00 až 6.00 hod. Autobus č.29 a 30 zastávka Masokombinát. KONTAKTNÍ DEN: 8.12.2010 9.00 hod. Úřad práce v Kladně zasedací místnost 1. poschodí. Kontakt výhradně na kontaktním dnu!
Požadujeme: nutná znalost angličtiny na komunikativní úrovni tvůrčí myšlení pečlivost cit pro estetiku. Životopis zašlete na : v.sedlackova@llbg.com
plat: 20000 Kč
Požadujeme: Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání elektro. Praxe výhodou. Schopnost působit v týmu Dobrá znalost práce na PC (Windows MS Office Outlook) Orientace v grafických programech Microstation ( AutoCad ) Vyhláška 50 78 Sb. (min. §10) Nabízíme: Zaměstnání u stabilní společnosti. Odpovídající finanční ohodnocení. Možnost dalšího vzdělávání a profesního Jiné sdělení: Silné komunikativní schopnosti. Zodpovědnost flexibilita schopnost rychle se učit budovat a rozvíjet nové věci. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.
plat: 30000 Kč
vyučení v technickém oboru praxe se dřevem velkou výhodou ŘP T a průkaz na VZV firma se nachází proti kablovce u železniční zastávky Kladno Švermov (Motyčín) kontakt nejprve tel. 777 717 932 pan Václav Sýkora
Požadavky: znalost vazby a sortimentu květinářství vyučení v oboru zahradnice ník praxi alespoň 1 rok Nabízíme zázemí silné společnosti a zajímavé finanční ohodnocení nástup možný ihned. Bližší informace poskytne paní Chmelařová tel. 602 193 039 se kterou je nutno domluvit schůzku.
plat: 10500 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 další >>