Jedná se o prodejnu PROCHÁZKA MASO UZENINY CZ a.s. v prostorách LIDLU ve městě SLANÝ. Požadujeme praxi v řízení pracovního kolektivu v maloobchodě a prodejní činnosti v oboru "maso uzeniny lahůdky" PODMÍNKOU nutná znalost a praxe v mase základní znalost práce na PC. K uvedené základní mzdě přísluší i pohyblivá složka mzdy 0 100%. Životopisy zasílejte na pprokesova@prochazka.cz (uvádějte do kterého města a na jakou pozici se hlásíte).
plat: 13000 Kč
Podmínkou ÚSO vzdělání stavebního směru nebo VŠ stavební ŘP_B uživatelská znalost práce na PC. Kontakt: Ing. Lukáš Křivánek email: kkizolace@seznam.cz tel.: 737 514 100
plat: 15000- 40000 Kč
obsluha prodejního stánku UPC v OD Tesco prodej služeb sepisování smliuv prezentace služeb
plat: 13000- 15000 Kč
Požadujeme: min. SŠ vzdělání samostatnou kreativní osobnost výborné komunikační a prezentační dovednosti Aj výhodou výborná znalost MS Office zkušenost na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru makreting velkou výhodou nástup možný ihned Nabízíme: zajímavou a perspektivní práci finanční ohodnocení od 20 tisíc podle dosažených zkušeností a vzdělání stravenky příspěvky na životní a penzijní připojištění Uchazeče žádáme o zaslání strukturovaného životopisu BEZNOSKA s.r.o. Dělnická 2727 272 01 Kladno IČO:43774946 Tel: 312 811 255 725 870 914 fax :312 662 464 e mail: danuse.leipnerova@beznoska .cz
plat: 20000 Kč
Vyučení v oboru + praxe minimálně 3 roky znalosti zásad zdravé výživy ve školním stravování flexibilita pracovní poměr na dobu určitou prac. doba: 6:30 15:00 hod. Po uplynutí zkušební doby možnost zvýšení platu. Profesní životopis zasílejte na adresu: MŠ Kyšice 178 273 51 Unhošť nebo e mail: kysice@slunce.info
plat: 12000 Kč
Jste ze Slaného nebo z okolí Velvar a chcete se seberealizovat ? Chcete pracovat pro firmu která PODPORUJE talenty ? Pokud jste odpověděli 3xANO máte možnost stát se odborným poradcem u ČSOB pojišťovny. Doplňujeme náš tým a hledáme další nové členy s obchodním talentem Slaný Velvary a okolí. SŠ nebo SOU vzdělání a trestní bezúhonnost je nezbytnou podmínkou. Zaškolení a finanční podpora je samozřejmostí. Práce na IČO na základě registrace u ČNB registraci pomůžeme zařídit. Komu se hlásit: Kamila Nachmullerová; ČSOB pojišťovna ul. TGM 71 Kladno (pobočka pojišťovny); prosím zaslat životopis předem děkuji email: kamila.nachmullerova@obchod.csobpoj.cz
plat: 7200- 80000 Kč
Hledáme komunikativní a proaktivní spolupracovníky na obchodní místa přepážku v Kladně a ve Slaném. Prosím pouze vážní zájemci o práci v pojišťovnictví; nehledáme pasivní administrativní síly ale skutečně aktivní osoby s tahem na branku. Životopis nutný; trestní bezúhonnost a středoškolské vzdělání (SŠ SOU) jsou nezbytnou podmínkou. Práce na základě registrace u ČNB (s registrací pomůžeme) na IČO.
Pracovní náplň: Obsluha kynáren a mrazícího boxu manipulace s polotovary a hotovými výrobky dohled nad dodržováním technologických postupů kontrola jakosti výrobků Požadavek: min. SOU obor pekař a 2 roky praxe pořípadě 5 let praxe ochota pracovat na 3 směny samostatnost smysl pro odpovědnost Nabízíme: zázemí české firmy odpovídající platové ohodnocení firemní benefity (přispěvek na stravování 1 4 letní odměny atd.)
plat: 1 Kč
nutné vyučení nebo prokazatelná praxe v oboru pouze noční směny začátek ve 20 hod. INFORMACE PODÁ: paní Drahoslava Kabátová Mgr. tel. 736 767 977 pan Vojtěch Groulík DiS tel. 604 312 578
plat: 10000 Kč
výhodou: ŘP B a osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
plat: 17000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 další >>