Velvana a.s. významný výrobce a distributor konzervačních a čisticích prostředků hydraulických teplosměnných a nemrznoucích kapalin pro automobily průmysl a domácnosti obalových prostředků z HDPE a PET. hledá vhodného pracovníka( nici) na pozici Technolog technoložka výroby Základní pracovní povinnosti: vyhotovení technologických podkladů výroby definování výrobních procesů návrhy nových technologií spolupráce při změnách a výrobě nových výrobků Požadujeme: vzdělání VŠ chemického zaměření vhodné pro aktivního absolventa základní orientace v technologii chemické výroby základní orientace v legislativě OŽP a chemické výroby základní znalost laboratorních úkonů dobrá znalost práce na PC MS Office pokročilý samostatnost a rozhodnost komunikativní znalost AJ nebo NJ řidičský průkaz "B" Nabízíme: smluvní mzdu + výkonnostní prémie nástup dle dohody firemní benefity 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění Písemné nabídky doplněné o profesní životopis zasílejte na adresu: Velvana a.s. č.p. 732 Marcela Šabachová 273 24 Velvary nebo marcela.sabachova@velvana.cz. Společnost si vyhrazuje odpovědět pouze vybraným uchazečům
plat: 1 Kč
vyučení v oboru nebo zaučení s praxí ranní a noční směny kontakt tel. nebo osobně po pá 12 14hod.
plat: 15000 Kč
strojař praxe alespoň 5 let morální a psychické předpoklady pro vedoucí funkci znalost AUTOCAD výhodou
plat: 20000- 25000 Kč
Náplň práce: hygienická údržba toaletních kabin údržba pořádku ve skladu toaletních kabin odpovědnost za dobrý technický stav toaletních kabin a svěřeného zařízení průběžná kontrola evidence toaletních kabin Požadujeme: základní vzdělání nebo vyučen a vysoké pracovní nasazení manuální zručnost samostatnost odpovědnost Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek zázemí v dynamicky se rozvíjející společnosti odpovídající platové ohodnocení možnost nástupu ihned místo výkonu práce Slaný
Strojař znalost AUTOCADU min. 5 let praxe v oboru časová flexibilita morální a psychické předpoklady pro výkon řídicí funkce
plat: 30000- 35000 Kč
vyučený elektromechaniksilnoproud vyhláška 50 min. par.6 ŘP B služební auto práce z domova po okrese Kladno Kontakt: p. Železný tel. 602 395 874 e mail: zelezny@az elekrostav.cz
plat: 17500- 28000 Kč
Kooperační a zakázková strojírna do 30 zaměstnanců. Práce na konvenčních soustruzích SU50 SU80 SU100 a na karuselu. Kusová a malosériová výroba. Požadujeme praxi a orientaci v technické dokumentaci.
plat: 14000 Kč
Pracoviště centrum Kladna úvazek 6 hod den základy PC. KONTAKTNÍ DEN: 21. září 2011 v 9 hodin v zasedací místnosti ÚP v Kladně.
plat: 8000 Kč
projektování na PC praxe min. 3 roky
plat: 20000- 30000 Kč
ŘP B základní znalost PC výhodou vyučení ve strojním nebo elektro oboru a znalost obsluhy kotelen topičské oprávnění mzda dle počtu směn a příplatků (noční atd.) Životopis možno zaslat poštou nebo e mailem: sekretariat@rdkservis.cz
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 další >>