inzerce dětské potřeby

ŘP C + E profesní průkaz kontat nejprve tel.
plat: 17000 Kč
zámečník seřizovač vyučení v oboru údržba strojního vybavení na řezání balení a expedici toaletního papíru
plat: 12000 Kč
Podmínkou ŘP_C digitální karta do tafografu profesní průkaz. Výjezdní místo Tuchoměřice denní návraty výjezd v ranních hodinách cca 3:00 5:00 Osobní kontakt po telefinocké dohodě na tel. 724 700 524
plat: 20000 Kč
Vaše úkoly: příprava podkladů pro vedení společnosti komunikace a příprava podkladů pro německou mateřskou společnost překlady korespondence pro kolegy organizace firemních školení agenda firemních revizí agenda upomínek dále pak další administrativní úkoly: ceny ceníky zakládání nových zákazníků Odborné a kvalifikační požadavky: komunikativní znalost NJ slovem i písmem je podmínkou SŠ vzdělání obchodního zaměření samostatnost zodpovědnost systematický a pečlivý přístup k práci dobrá znalost práce na PC (Word Excel Power point) řidičský průkaz sk. B právní bezúhonnost Nabízíme: zajímavou práci v oblasti prodeje a obchodu dobré finanční ohodnocení mobilní telefon Průvodní dopis a životopis zasílejte na: christian@vod online.cz Pro další informace kontaktujte prosím paní Christian 312 285 615
plat: 24000 Kč
Kontrola cen odstraňování chyb na regálových etiketách úvazek 4 5 hodiny vyučení v jakémkoli oboru směny dle předem stanoveného harmonogramu PC gramotnost. Kontakt: na zaměstnanecké recepci vyplnit dotazník
plat: 1 Kč
Požadujeme: manuální zručnost samostatnost ochotu učit se novým věcem. Nabízíme: pracoviště v Kladně nástup ihned moderní prostředí zázemí mezinárodní společnosti. Uchazeči zašlete svůj životopis na: v.sedlackova@llbg.com .
plat: 18000 Kč
Náplň práce: prognózování hospod. výsledku rozbory hospodaření sestavování ročního plánu sestavování měsíčního reportingu vnitřní audit konsolidace Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru velmi dobrou znalost práce s PC (MS Office zejm. Excel) praxe v oboru vítána Osobní předpoklady: osobní přístup samostatnost a pečlivost organizační schopnosti časová flexibilita Nabízíme: práci na dobu určitou po zapracování možnost trvalého pracovního poměru příležitost k osobnímu a profesnímu růstu motivující finanční ohodnocení zaměstnanecké výhody orientační plat: 19 22 tis.Kč dle praxe a schopností nástup: od 1.4.2012 nebo dle dohody kontakt: Jan Stádník telefonicky na 312 643003 mezi 7 14 hod. nebo životopisy na: jan.stadnik@trz.cz nástup: od 1.4.2012 nebo dle dohody
plat: 19000 Kč
Požadavky: středoškolské vzdělání a maturitní zkouškou (vzdělání ekonomického směru výhodou) základní znalosti správního řádu zákona o obcích výhodou je základní znalost dalších právních předpisů zejména zákona o matrikách zákona o rodině zákona o ověřování zkouška odborné způsobilosti znalost práce na PC (Word Excel internet) morální předpoklady pro výkon práce ve veřejné správě samostatnost spolehlivost a důslednost při plnění pracovních úkolů perfektní znalost českého jazyka Přihlášku lze podat pouze písemně a musí obsahovat: jméno příjmení a titul uchazeče datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo OP datum a podpis uchazeče. K přihlášce je nutné připojit: životopis ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se výše uvedených požadavků a náplně práce výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání Náplň práce: Zabezpečení činnosti matriky a evidence obyvatel bytů a domů ověřování podpisů a předložených listin zajišťování podkladů a zpracování statistických hlášení o obyvatelstvu vedení evidence majetku a další administrativní činnosti. Přihlášku lze podat poštou v uzavřené obálce s označením zn: "matrikářka" do 27.2.2012 na adresu: Městský úřad Smečno nám. T. G. Masaryka 12 273 05 Smečno nebo přímo v podatelně MěÚ Smečno. Bližší informace o pracovním místě podá starostka Mgr. Pavla Štrobachová MPA osobně nebo telefonicky na tel. 312 547 823 602 892 778. Uchazeči budou pozváni k výběrovému pohovoru.
plat: 1 Kč
Pracoviště čerpací stanice Středokluky na rychlostní silnici R7 (Praha Slaný). Dvanácti hodinové směny slušné jednání komunikační schopnosti flexibilita Slušné platové podmínky. Osobní kontakt po domluvě na tel. 608 710 762 nebo 602 885 654
plat: 1 Kč
Vyučení v jakémkoli oboru směny dle předem stanoveného harmonogramu PC gramotnost průkaz na VZV výhodou. Kontakt: na zaměstnanecké recepci vyplnit dotazník
plat: 1 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 další >>