životopis osobně nebo zasílat na e mail: personalni@vgp praha.cz vyučení praxe 3 roky oprávnění na jeřábníka vazače a strojníka ŘP C + profesní průkaz řidiče
plat: 13000- 16000 Kč
SPŠ strojní vhodné pro absolventy znalost práce na PC aktivní znalost AJ
plat: 10000- 20000 Kč
Pracovní náplň: odborné vedení a kontrola stavební zakázky v oblasti vodohospodářských a inženýrských staveb organizace práce na stavbě příprava staveb sledování plnění plánu a termínů kontrola a zaměřování v terénu při realizacích jednání s investory a dodavateli Požadujeme: SŠ stavební zkušenosti na obdobné pozici silné organizační schopnosti flexibilní pracovní doba řidičský průkaz sk. "B" autorizace ve stavební oblasti výhodou schopnost týmové práce komunikativnost pečlivost zodpovědnost znalost práce na PC Nabízíme: odměny možnost profesního růstu telefon služební automobil stravné zázemí stabilní společnosti
plat: 20000- 25000 Kč
osobně PO PÁ v 9 13.00 hod. životopis s sebou nebo zasílat na e mail: info@deltasign.cz řidičský průkaz skup. B znalost práce na PC 3 roky praxe prac. doba 8.00 16.00 hod. POPIS PRÁCE: tvorba grafických návrhů práce v COREL DRAW PHOTO PAINT MS OFFICE práce s plotrem výroba řezané samolepicí grafiky ADOBE výhodou.
plat: 12000- 17000 Kč
hlásit se 8 9 hod. životopis s sebou nebo e mailem: z.stehlikova@hitoffice.cz SŠ podmínkou praxe min. 2 roky v oblasti bytové správy znalost práce na PC řidičský průkaz skup. B podmínkou
plat: 15000 Kč
hlásit se osobně: 8 12.00 hod. a 13 17.00 hod. p. Ptáčková nebo p. Jelínková vyučení v oboru automechanik výhodou řidičský průkaz skup. C E a částečná praxe v oboru vítána částečná znalost NJ jízdy v rámci celé Evropy pružná prac. doba dle jízd doba určitá 1 rok s možn. prodloužení další platové podmínky při ústním jednání
plat: 10000 Kč
Práce v OC Futurum Hradec Králové. ŽIVOTOPISY ZASÍLÉJTE NA: info@svet orisku.cz
plat: 12000 Kč
vyučení může být i obor tesař truhlář zámečník praxe není podmínkou spolehlivost práce v úkole uveden nástupní plat hlásit se PO PÁ na adrese firmy rohový dům na křižovatce s Jankovcovou ulicí
plat: 13000 Kč
vyučení v oboru 3 roky praxe v oboru min. ŘP skup. B jedná se o opravy autobusů pracovní doba 6 14.00 hod. doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení
plat: 17000- 18000 Kč
vyučení v oboru mechanik elektronik praxe v oboru min. ŘP skup. B vyhl. 50 78 Sb. § 6 7 jedná se o servis trolejbusů turnusové 11 hod. směny. doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení zajištěn svozový autobus Teplice Krupka
plat: 18000- 19000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>